Avatar uživatele
monkey

Existuje film nebo seriál který jste viděli více jak 5×?

červený trpaslík jsem stihl vidět už ani nevím kolikrát.hodněkrát a vždy mě to dostane,britský humor a vtip to je moje.
jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dagry před 4934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Já viděla pohádku Mrazíka asi 20× a Sedm statečných hoooodněkrát a mnoho dalších to bychom tu byli hodně dlouho než bych to vyjmenovala

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobánek

Mrazík aspon 20×,Culomba,comando a Walker Texas renger,pokaždé kdxž ho tv nova dávala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ladyhawke

Dej si pohov kámoši I. a II. znám skoro nazpaměť. A i pár dalších mých oblíbených, ke kterým se vracím stejně jako k oblíbeným knihám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Neverending story,Harry Potter,Pan prstenu,a mnoho dalsich,srdecnich zalesitosti mam opravdu hodne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

určitě každé z představení Divadla Járy Cimrmana
zhruba tak po tom patem shlednuti uz byste mozna mohli dostat ten pocit ze v nich nic noveho neobjevite, ale to je jen zdání 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Tři oříšky pro popelku, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna, trilogie Slunce, seno… atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
COVERENDER

Sametoví vrazi 🙂 když se nad tím filmem člověk zamyslí tak mu dojde jak rychle může z úplného vrcholu úspěchu spadnout až na dno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Já třeba seriál Chalupáři.A ko­likrát si ještě všimnu nějakého detailu,který mi při minulých sledováních unikl.Myslím že je to jeden z nejlepších našich seriálů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

kdyz nepocitam nekonecny serial Mrazík ,tak nejvickrat jsem videl Zrada a pomsta v 80´letech- 17 krat.Je to kung fu klasika film ,made in Čína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jeden z mých nej filmů je Tanec s vlky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Okrem večného Mrazíka,
Angelika (a jej pokračovania) – bola vždy nasadzovaná, keď sa niečo v ČSSR, alebo vo svete dialo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cherreis

já mám hodně moc oblíbených filmů :) třeba Bridget Jones nebo Pravá blondýnka.. ty bych mohla dabovat.. a všechny postavy ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jojo připojuji se i já s Mrazíkem a Pyšnou princeznou a jinými staršími českými komunistickými pohádkami. A můj nejoblíbenější krimi seriál Columbo, kterého si pouštím ješte i na videu nebo „kolečkách“ a můj oblíbený film Román pro ženy, Podzim v New Yorku a nesmím samozřejmě zapomenout na nesmrtelné Dědictví s B. Polívkou. Dle mého názoru nejlepší film naší české kinematografie. Hlášky z něj používá dodnes snad celý národ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek