monkey

Existuje film nebo seriál který jste viděli více jak 5×?

červený trpaslík jsem stihl vidět už ani nevím kolikrát.hodněkrát a vždy mě to dostane,britský humor a vtip to je moje.
jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já viděla pohádku Mrazíka asi 20× a Sedm statečných hoooodněkrát a mnoho dalších to bychom tu byli hodně dlouho než bych to vyjmenovala

Další odpovědi
bobánek

Mrazík aspon 20×,Culomba,comando a Walker Texas renger,pokaždé kdxž ho tv nova dávala.

ladyhawke

Dej si pohov kámoši I. a II. znám skoro nazpaměť. A i pár dalších mých oblíbených, ke kterým se vracím stejně jako k oblíbeným knihám..

iceT

Neverending story,Harry Potter,Pan prstenu,a mnoho dalsich,srdecnich zalesitosti mam opravdu hodne.

anonym

určitě každé z představení Divadla Járy Cimrmana
zhruba tak po tom patem shlednuti uz byste mozna mohli dostat ten pocit ze v nich nic noveho neobjevite, ale to je jen zdání 🙂

myšpulín

Tři oříšky pro popelku, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna, trilogie Slunce, seno… atd…

COVERENDER

Sametoví vrazi 🙂 když se nad tím filmem člověk zamyslí tak mu dojde jak rychle může z úplného vrcholu úspěchu spadnout až na dno…

janek66

Já třeba seriál Chalupáři.A ko­likrát si ještě všimnu nějakého detailu,který mi při minulých sledováních unikl.Myslím že je to jeden z nejlepších našich seriálů.

mojitek

kdyz nepocitam nekonecny serial Mrazík ,tak nejvickrat jsem videl Zrada a pomsta v 80´letech- 17 krat.Je to kung fu klasika film ,made in Čína

GM

Jeden z mých nej filmů je Tanec s vlky.

led

Okrem večného Mrazíka,
Angelika (a jej pokračovania) – bola vždy nasadzovaná, keď sa niečo v ČSSR, alebo vo svete dialo.

cherreis

já mám hodně moc oblíbených filmů :) třeba Bridget Jones nebo Pravá blondýnka.. ty bych mohla dabovat.. a všechny postavy ;)

dagry

Jojo připojuji se i já s Mrazíkem a Pyšnou princeznou a jinými staršími českými komunistickými pohádkami. A můj nejoblíbenější krimi seriál Columbo, kterého si pouštím ješte i na videu nebo „kolečkách“ a můj oblíbený film Román pro ženy, Podzim v New Yorku a nesmím samozřejmě zapomenout na nesmrtelné Dědictví s B. Polívkou. Dle mého názoru nejlepší film naší české kinematografie. Hlášky z něj používá dodnes snad celý národ.