Pokročilý

Existuje film nebo seriál který jste viděli více jak 5x?

červený trpaslík jsem stihl vidět už ani nevím kolikrát.hodněkrát a vždy mě to dostane,britský humor a vtip to je moje.
jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já viděla pohádku Mrazíka asi 20x a Sedm statečných hoooodněkrát a mnoho dalších to bychom tu byli hodně dlouho než bych to vyjmenovala

Další odpovědi:

Bronzový

Mrazík aspon 20x,Culomba,comando a Walker Texas renger,pokaždé kdxž ho tv nova dávala.

Pokročilý

Dej si pohov kámoši I. a II. znám skoro nazpaměť. A i pár dalších mých oblíbených, ke kterým se vracím stejně jako k oblíbeným knihám..

Zlatý

Neverending story,Harry Potter,Pan prstenu,a mnoho dalsich,srdecnich zalesitosti mam opravdu hodne.

Zlatý

určitě každé z představení Divadla Járy Cimrmana
zhruba tak po tom patem shlednuti uz byste mozna mohli dostat ten pocit ze v nich nic noveho neobjevite, ale to je jen zdání :-)

Bronzový

Tři oříšky pro popelku, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna, trilogie Slunce, seno... atd...

Pokročilý

Sametoví vrazi :-) když se nad tím filmem člověk zamyslí tak mu dojde jak rychle může z úplného vrcholu úspěchu spadnout až na dno...

Bronzový

Já třeba seriál Chalupáři.A kolikrát si ještě všimnu nějakého detailu,který mi při minulých sledováních unikl.Myslím že je to jeden z nejlepších našich seriálů.

Zlatý

kdyz nepocitam nekonecny serial Mrazík ,tak nejvickrat jsem videl Zrada a pomsta v 80´letech- 17 krat.Je to kung fu klasika film ,made in Čína

Bronzový

Jeden z mých nej filmů je Tanec s vlky.

Zlatý

Okrem večného Mrazíka,
Angelika (a jej pokračovania) - bola vždy nasadzovaná, keď sa niečo v ČSSR, alebo vo svete dialo.

Pokročilý

já mám hodně moc oblíbených filmů :) třeba Bridget Jones nebo Pravá blondýnka.. ty bych mohla dabovat.. a všechny postavy ;)

Bronzový

Jojo připojuji se i já s Mrazíkem a Pyšnou princeznou a jinými staršími českými komunistickými pohádkami. A můj nejoblíbenější krimi seriál Columbo, kterého si pouštím ješte i na videu nebo "kolečkách" a můj oblíbený film Román pro ženy, Podzim v New Yorku a nesmím samozřejmě zapomenout na nesmrtelné Dědictví s B. Polívkou. Dle mého názoru nejlepší film naší české kinematografie. Hlášky z něj používá dodnes snad celý národ.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.