zjentek

Který seriál, jaký znáte, je ze všech nejvíce „nekonečný“?

A ještě nesouvisející podotázka: Po kolika dnech, kdy jste neviděli svůj oblíbený seriál, už jste smutní?

Nejlepší odpověď
annas

Vzpomínám si na československý rozhlasový Jak se máte Vondrovi? Vysílal se každou neděli od roku 1975 a skončil v prosinci 1989. Několik díllů napsal Pavel Landovský pod pseudonymem jednoho spisovatele. I ten byl později nežádoucí.

Na TV Nova b wšží od roku 2005 seriál Ulice. Nesleduji, al narazím na něj v programu TV,

Další odpovědi
Pepa25

Nejdelší, které osobně znám: Simpsonovi (přes 700 dílů. už běží 33 let)

Podotázka: v době streamování a on-line archivů nelze odpovědět (např. pokud dnes někdo objeví Dr. House, tak nemusí smutnit a když bude hodně chtít, tak si vezme pár dnů volno a sjede všech 8 řad jen s hygienickými přestávkami 🙂

Obecně ale týden je dobře vymyšlená frekvence, že se diváci udržují v očekávání a těší se (vidím na debatách k seriálům typu Kukačky nebo české detektivky).

aliendrone

Mno, já mohu jen lovit z paměti, protože prolhanou bednu již dáááávno neprovozuji. Namátkou se mi vybavuje seroš „Tak jde čas“, který dávali (když jsem lžikysnu ještě koukal). To víš, TV běžela pořád (tenkrát jsem ještě podceňoval systematický tlak vymývání mozků, myslel jsem si, že jsem „propagandapro­of“). 🙂

Tento seroš si vybavuji jen proto, že jsem z nějakého důvodu akorát vypínal (asi cesta nebo tak něco – na obrazovce herečka právě rodila) a když jsem se cca po 2 měsících vrátil, tak představitelka role na obrazovce STÁLE RODILA (seriál běžel každý den epizoda)! 😁 😁 😁

Twl, taxemsi to vyhledal > 14,430 EPIZOD!! https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Days_of_Ou­r_Lives