Kepler

Který národ se umí podle vás nejvíc bavit?

Dnes jsem někde četl, že to jsou Kubánci. Přes den se povalují a spí, protože v tom hicu se přece nedá pracovat. Sbírají raději síly na noční taneční a chlastací orgie. Zřejmě proto mají kulové a jsou i přesto spokojeni. Nebo jsou i jiné země, kde jsou na tom ještě líp?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dost možná Maďaři. S úspěchem před zbytkem světa předstírají že mluví lidskou řečí a všichni jim to žerou. Dozajista se pak válí smíchem, protože uvěřit, že to co předvádí je lidská řeč může jen trouba. Kdo mi nevěří, ať si maďarštinu poslechne na vlastní uši, jistě mi pak dá za pravdu. ;) :D :D

Další odpovědi
Kajoch

Řekové a cikáni.

Kelt

Nevím, zda to jde takto charakterizovat podle národa, i když otázku chápu. Sejde se partička lidí, někdo griluje a ostatní popíjejí a lidé se baví. Nebo se sejde parta u piva. To může být jak u nás, tak v jiné zemi. Stejní lidé se sešli, jednou to bylo skvělé, jindy to nestálo za nic. Třeba v Dublinu jsem se setkal u stolu s dvěma Francouzskama a mě to připadalo OK. Asi záleží na lidech, na náladě.Když se zapojí do zábavy, je dobrý každý.
No a když posuzuješ nějaké programy zahraniční televize, třeba Silvestr, taky to není lehké rozhodnutí.

zjentek

Nejlíp se zřejmě baví ten národ, který má v rodný zemi vystavěných nejvíce zábavních parků!

elkon

Němci.

Edison

Něšmci? Ani omylem… Podle mě my, Poláci, Rusové, Slováci.