Avatar uživatele
Kepler

Který národ se umí podle vás nejvíc bavit?

Dnes jsem někde četl, že to jsou Kubánci. Přes den se povalují a spí, protože v tom hicu se přece nedá pracovat. Sbírají raději síly na noční taneční a chlastací orgie. Zřejmě proto mají kulové a jsou i přesto spokojeni. Nebo jsou i jiné země, kde jsou na tom ještě líp?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, jirka F, aliendrone, Kajoch před 1690 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Dost možná Maďaři. S úspěchem před zbytkem světa předstírají že mluví lidskou řečí a všichni jim to žerou. Dozajista se pak válí smíchem, protože uvěřit, že to co předvádí je lidská řeč může jen trouba. Kdo mi nevěří, ať si maďarštinu poslechne na vlastní uši, jistě mi pak dá za pravdu. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kajoch

Řekové a cikáni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nevím, zda to jde takto charakterizovat podle národa, i když otázku chápu. Sejde se partička lidí, někdo griluje a ostatní popíjejí a lidé se baví. Nebo se sejde parta u piva. To může být jak u nás, tak v jiné zemi. Stejní lidé se sešli, jednou to bylo skvělé, jindy to nestálo za nic. Třeba v Dublinu jsem se setkal u stolu s dvěma Francouzskama a mě to připadalo OK. Asi záleží na lidech, na náladě.Když se zapojí do zábavy, je dobrý každý.
No a když posuzuješ nějaké programy zahraniční televize, třeba Silvestr, taky to není lehké rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nejlíp se zřejmě baví ten národ, který má v rodný zemi vystavěných nejvíce zábavních parků!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Němci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Něšmci? Ani omylem… Podle mě my, Poláci, Rusové, Slováci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek