neznaboh

Který národ je na světě nejchytřejší?

Nejlepší odpověď
Reezo

nikdo není nejchytřejší. Nikdo ti v životě neříkal, že ten kdo je nejlepší ve skutečnosti nemusí být nejlepší? Vždy se najde někdo lepší.

Jinak nejchytřejší jako v čem? všeobecně? ve vědě nebo v náboženství?
pokud jde o znalosti, tak je to na individuálním jedinci. Lidi jsou všude stejný jen mluví jiným jazykem 🙂

Další odpovědi
anonym

Stejný dotaz už tu padl a neříkej mi, že našeptávač tě na to neupozornil.
Opět jsme u toho: opakovat zde otázky = dle pravidel „podvádění“
A nedají si pokoj, a budou pořád dokola točit stejné otázky a ještě budou dotčení, když je na to někdo upozorní!
Doplňuji:
Přesto ti odpovím – máme tu jeho dost početný „vzorek“.
Nejchytřejší je ten národ, který nepracuje, neplatí daně a přesto si žije nadstandardně. (Už víš?)

Funna

kdyby ses ptal nejvychcanější..tak to bych věděla .-)

zjentek

to tuším bývá spíše od jedince. Ale je fakt,že pak se to přenáší na okolí. A jestliže je to pravda, tak český národ to nebude, soudě dle toho, kdo sedí na hradě ,)