Kulpix

Který je váš nejoblíbenější nanuk??

Značka a druh.

Nejlepší odpověď
Lucijej

klasického Míšu a Mrože

Další odpovědi
quentos

Magnum Double Chocolate

Kepler

Zmrzlinu, kterou si udělám sám doma. Mám jistotu, že je bez rostlinných tuků. Receptů je spousta a stačí mrazák. To vše za zlomek ceny.

marci1

Nejraději mám domácí zmrzlinu, ale třeba takový nanuk tvarohový „Míša“ se taky dá. 🙂

Frogman

Už odmala mám rád ovocné Míši a Mrože. V létě si ale dávám jen ovocné vodové. :D

Hellebrand

Smíšek z Lidlu ( chuťově stejný, ale lepší jak klasický Míša) a Ruská zmrzlina, ale výhradně ta z Lidlu