tamarca

Jaký vybrat papiňák?

Nikdy jsem nevařila v tlakovém hrnci, protože ho ani doma nemám. Ale došla k nám švagrovka, že mají zvěřinu, tak jsem si doma u nás udělali večeři.Donesla i papiňák a nestačila jsem se divit, za jakou chvilku bylo maso hotové a hlavně štavnaté.
Takže ho chci taky akorát nevím, jakou značku. Dívala jsem se na ceny a je zhruba vše od 1000kč, tak bych chtěla vybrat ten dobrý za rozumnou cenu. Děkuju za tipy

Nejlepší odpověď
zzzzz

http://tlakove-hrnce.heureka­.cz/tescoma-tlakovy-hrnec-presto-duo-4_0-a-6_0-l/

Já mám tyto, jsem spokojená .-)

Další odpovědi
Drap

Vařím jen vyjímečně. Máme doma Tescomu, nějaký starší typ a úplná spokojenost. Podle mne je u papiňáku důležité vybrat i správnou velikost, kterou využijeme.
Přeji dobrá výběr.

hanny 2

Mám tento a super! Svůj účel splňuje a je za rozumnou cenu.

http://www.eva­.cz/zbozi/DOP08649/­tlakovy-hrnec-banquet-231105als-allegro-5l-skl-pok/

cochee

ad Drap – vyber podle velikosti; ještě jsem nikdy neslyšel, že by si někdo stěžoval na částečnou nebo dokonce úplnou nefunkčnost jakéhokoliv papiňáku. Pokud by to nastalo, šlo by jistě o výrobní vadu → záruka → reklamace.