Agneta

Který hotel v Česku je nejdražší, a co umí, co tam mají?

Nejlepší odpověď
Emefej

Four Seasons Praha – noc 4800 Eur. Co tam mají nevím, příliš často tam nebydlím. Ve zdroji je žebříček nejdražších hotelů v ČR.

Zdroj: http://zpravy­.e15.cz/byznys/ob­chod-a-sluzby/nejdrazsi-hotel-v-cesku-za-130-tisic-za-noc-1064984

Další odpovědi
UltraFan

Když se řekne drahý hotel v Česku, tak si vybavím Hotel Hilton v Praze a Grandhotel Pupp v Karlových varech 🙂

Bohužel nevím co tam mají, nikdy jsem tam ubytovaný nebyl 🙂

annas

Pokud bereme nejdražší hotel, nikoli podle ceny za nocleh, ale třeba podle oblíbenosti, nákladného vybavení, tak podle žebříčku z prosince 2015 sem patří 5 nejlépe hodnocených hotelů v Praze.

  1. Hotel Aria – „Jeho interiér, v němž se snoubí tradice a současnost, představuje opravdový ráj pro milovníky hudby. Ti zde naleznou takové lahůdky, jako je například podlaha vstupní haly, zdobená mozaikou připomínající partituru gregoriánského chorálu.“.
  2. Hotel Ecsotica Spa – " zaměřený na indonéské procedury doplněné římskými lázněmi kombinují to nejlepší z východní a západní filosofie tak, aby bylo dosaženo vskutku výjimečného zážitku a relaxace. Zážitek pak umocní půvabný týme masérek z Bali."
  3. Four Seasons Prague – „Restaurace s Michellinskou hvězdou Allegro v hotelu sice už nefunguje, vystřídala ji ale další italská restaurace Cottocrudo. Té sice zatím nejvyšší gastronomické ocenění chybí, italskou kuchyni tu ovšem zvládají naprosto famózně.“
  4. Mandarin Oriental
  5. Emblem Hotel

atd.
http://www.ku­dyznudy.cz/ak­tuality/5-nejlepe-hodnocenych-prazskych-hotelu-podle-porta.aspx

zjentek

Co umí luxusní český hotel? Umí stát, kde stojí. A co tam mají? Krom obvyklého mají neobvyklé ceny. To proto, že obvyklé vybavení je luxusní, tudíž stálo spousty prachů a kdekdo to tam amortizuje!

anonym

Nevím kolik stojí koupě nejdražšího hotelu a co umí?
Tak to netuším vůbec,ale jedno vím,že bych tam nikdy nevlezl.

anonym

Neda se odpovedet. Kazdy pokoj muze stat ruzne. Ale treba takove prezidentske apartma v hotelu Marriott (snad ho pisu spravne) v jeho zdejsich zacatcich pred par lety vyslo na cca 7 000 USD/noc.

Agneta

zjentku, tak to neznáš nic o kvalitních hotelech, mají např. toaletní papír potištěný logem (a pod.) z pravého zlata a k tomu ještě automatické mytí a sušení teplým vzduchem na toaletní míse…no prostě fakt musí i něco nabídnout:DDD

zjentek

cituji: „obvyklé vybavení je luxusní“
..co tady popisuješ platí pro hotel v ČR? Skutečně?