Který film obdržel v roce 1990 cenu Zlatý medvěd na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně?

Který film obdržel toto ocenění a který významný režisér jej natočil?
Víte z jakého důvodu připomínám tohoto režiséra?
Jaké další filmy natočil?

Nejlepší odpověď
stana73

Má narozeniny J.Menzel,tak že by to byli Skřivánci na niti?To je kvalita-Slavnosti sněženek,Obsluhoval jsem anglického krále,Rozmarné léto,Ostře sledované vlaky a že by i ta naše Vesnička středisková.....

Další odpovědi
SajmonModer

To by mě taky zajímalo!