Pokročilý

Který email se bere u Paypalu jako ten platební?

Dobrý den. Mám velký problém. Nechal jsem si poslat 2000 Kč z bankovního účtu na Paypal, ale už je to týden a žádné peníze na paypal nepřišly. Nevím, jestli jsem neudělal chybu, protože jaký email se používá na přijímání plateb? Když se přihlašuji na Paypal tak je tam přihlášení a já tam napíši email: jirka.kufr22@seznam.cz a vedle heslo a přihlásím se. Ten email jakým se přihlašuji jsem napsal a nechal jsem si to na něj poslat. Je to ten správný email protože když dám nastavení tak tam je napsáno Email: Jirka.Kufr22@seznam.cz- Tak jaký je ten správný paypal email na který se posílají peníze? Přišel jsem o peníze?
Doplňuji:
Jestli není rozdíl v těch počátečních malých a velkých písmenech nebo to nevadí, že jsem ta písmena napsal malá a v nastavení jsou velká

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Asi jsem to nepochopil...
;-)
"Jirka.Kufr22@seznam.cz" je totožný s "jirka.kufr22@seznam.cz".
Jakým způsobem jsi ty peníze poslal???
A - mimochodem - jméno, na něž je veden účet PayPal se MUSÍ shodovat sejménem, na něž je veden účet v bance - tedy např. Frantisek Kren (PayPal) a František Křen (banka), diakritika nevadí.
Doplňuji:
Vždyť píšu - maily jsou TOTOŽNÉ, na velikosti písmen nesejde.
;-)
Pokud ten převod splňuje podmínku shodných jmen (totožného člověka), pak jej reklamuj v bance, kde jsi jej zadával.

Další odpovědi:

Bronzový

tvůj paypal email je ten, kterým se přihlašuješ, email který jsi použil při registraci

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.