jirka21kufr

Který email se bere u Paypalu jako ten platební?

Dobrý den. Mám velký problém. Nechal jsem si poslat 2000 Kč z bankovního účtu na Paypal, ale už je to týden a žádné peníze na paypal nepřišly. Nevím, jestli jsem neudělal chybu, protože jaký email se používá na přijímání plateb? Když se přihlašuji na Paypal tak je tam přihlášení a já tam napíši email: jirka.kufr22@seznam.cz a vedle heslo a přihlásím se. Ten email jakým se přihlašuji jsem napsal a nechal jsem si to na něj poslat. Je to ten správný email protože když dám nastavení tak tam je napsáno Email: Jirka.Kufr22@seznam.cz- Tak jaký je ten správný paypal email na který se posílají peníze? Přišel jsem o peníze?
Doplňuji:
Jestli není rozdíl v těch počátečních malých a velkých písmenech nebo to nevadí, že jsem ta písmena napsal malá a v nastavení jsou velká

Nejlepší odpověď
anonym

Asi jsem to nepochopil…
😉
„Jirka.Kufr22@sez­nam.cz“ je totožný s „jirka.kufr22@sez­nam.cz“.
Jakým způsobem jsi ty peníze poslal???
A – mimochodem – jméno, na něž je veden účet PayPal se MUSÍ shodovat sejménem, na něž je veden účet v bance – tedy např. Frantisek Kren (PayPal) a František Křen (banka), diakritika nevadí.
Doplňuji:
Vždyť píšu – maily jsou TOTOŽNÉ, na velikosti písmen nesejde.
😉
Pokud ten převod splňuje podmínku shodných jmen (totožného člověka), pak jej reklamuj v bance, kde jsi jej zadával.

Další odpovědi
postcd

tvůj paypal email je ten, kterým se přihlašuješ, email který jsi použil při registraci