Heřman

Který den byste chtěly 3× rychlejší internet než máte teď.

Nejlepší odpověď
anonym

Internet mi běží pořád docela rychle i poté, co se zpomalí rychlost připojení. Tak větší zrychlení není ani potřeba.

Další odpovědi
Drap

Pokud bych si mohl vybra, tak každý den.

Lily321

Asi o víkendu ;) ..:)
Doplňuji:
Sobota a neděle

Pudlík

v sobotu

suaeda

Internet přes wifi mi běží ráno až 10Mb, večer se trochu zpomaluje až na 5Mb. Večer by tedy mohl jet rychleji. Jinak spokojenost.
Hlavně si přeji, aby se u nás nezačala prosazovat cenzura na internet jako v Číně a některých dalších zemích. V Rusku už to je také na spadnutí.