Jerry53

Který čas je přesnější, v televizi, anebo na rádiem řízených hodinkách?

Koupil jsem si rádiem řízené hodinky a chtěl bych vědět, zdali mám přesnější čas než v televizi, protože tam je o 7 vteřin čas zpožděn.

Nejlepší odpověď
Edison

Rozhodně rádiem řízené hodinky!!! V TV je čas zpožděn kvůli transportnímu zpoždění. Hlavní složkou v něm je doba potřebná na digitalizaci a opět na zobrazení. Komprimace a dekomprimace prostě chvíli trvá.