Sary576

Kterou knihu Hry o trůny bych teď měla začít číst, abych navázala na seriál?

Odpovědi
Yggdrasil.

Co takhle začít od začátku? Já nevím, v knihách toho bývá většinou víc a nemuselo by ti to zase tak dobře navazovat.

Někde jsem ale viděla, že by 4. řada měla být podle Bouře mečů, ale mluví se tam o druhé části. Já se v Game of Thrones popravdě moc nevyznám, promiň. Ale chtěla jsem aspoň trochu poradit, tak by ti mohla pomoct ta otázka ve zdroji.

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2013­0715132605AAe­pi0l

koublex

to je pouze Tvá, jen Tvá volba (the choice is Yours!) a nikdo nemá právo Ti radit, nikdo nechodí v Tvých botách, start gathering information from the inside, stay still and listen just to the voice of your heart, make a wish, soon or later it comes true, it´s now the time to begin to trust Yourself again! You don´t need to worry anymore, you R safe again!