Nejlepší odpověď

Bronzový

žebrák požadující drobné

Doplňuji:
Ale pouze v případě, když je vidět, že ty prachy má na chlast, kouření apod. Pokud vidím, jak žebrá a v druhé ruce drží cigáro, tak mu nedám nic.
Parkrát jsem jim nabídnul, že s nimi zajdu do obchodu koupit něco k jídlu.
To se jim moc nelíbilo :)

Další odpovědi:

Zlatý

prodavačka v hypermarketu tázající se při každém nákupu jestli máte slevovou kartu

Jenže ta to má v popisu práce. Kde je "jiná možnost"? Žebráci tu kolem nejsou, nikdo nemá čas čumět z okna, na ulici nikdo letáky nenabízí ( mně ), poslední zvonění dávno dozvonilo a jehovista zvoní 1 x , tak mu neotevřu. Já bych věděla, kdo je nejotravnější, ale nechám si to zatím pro sebe... :-).

Pokročilý

jehovista za dveřmi neskonale toužící po povídání si

Zlatý

Jednou před Vánocemi někdo zazvonil - otevřu dvěře - tam ženská: "Nebojte, nejsem Jehovista"! ----- Prodávala telefornní tarify...... tak nevím, co je horší.

Stříbrný

Doplňuji:
Odpovím totálně mimo mísu - ani jehovista není tak otravný jako někdo, kdo se snaží být vtipný za každou cenu, nemá na to a rozhodl se, že jste jeho typ :) Takže jasně - jiná možnost - ale z toho, cos dal na výběr, jehovisty nebrat a prchat :)

Bronzový

žebrák požadující drobné

Doplňuji:
Hlavně v případě když má dvě zdravé ruce i nohy.

Pokročilý

sousedka stále čumící z okna

Doplňuji:
ty ostatní mi přijdou snesitelnější, ale sousedku máte před očima denně a pak vás prostě začne nevýslovně iritovat, ikdyž k tomu vlastně ani nemáte důvod .)

Bronzový

student o posledním zvonění

Jelikož jsme dvě školy (gymnázium a SOŠ) v jedné budově, letos byla také dvě tato zvonění... Něco tak trapného a ubohého jsem ještě nezažila... Taky jsme museli absolvovat nějakej jejich "trest" a pak se zapsat do jakési "knihy mazáků"... Trapárna, že to svět neviděl, tu třídu jsem poté nenáviděla ještě víc. Když po mě somrujou prachy na chlast, po chudé studentce, a když nedám, tak na mě stříknou bůhvíco a maj k tomu sprostý kecy, ve škole je bordel... Nemám slov, už se těším, až odtamtud půjdu pryč, ale počítám s tím, že si mě příští rok ještě vychutnaj...

Zlatý

student o posledním zvonění

Mám smůlu na dost otravné a hodně drzé. Většinou i dost nalité. Nejlepší je, že tabla a poslední zvonění už si s oblibou dělají i kdejaké učební obory a takoví "mokří" zedníci s retkem v koutku nejdou pro výraz "lahodící" sluchu daleko už v osmnácti.

Pokročilý

žebrák požadující drobné

Pokročilý

žebrák požadující drobné

Pokročilý

pouliční předávač letáků

Ty mi stvou nejvic akorat otravujou a zdrzujou a kolikrat ukecavaji a na druhy misto bych dala jehovisty.

Pokročilý

sousedka stále čumící z okna

Doplňuji:
Z nudy čumí z okna a rentgenuje vám pohledem kabelu s nákupem a pak to rozebírá s další co čumí naproti z druhý strany.pak se navečer slezou jak štěnice pod okno na lavičku drbaj každýho kdo projde.Už jsem měl cuky že rozmíchám trošku hladký mouky s vodou a přimíchat MAGI kvuli barvičce a trocha aroma akápnout to jedný z nich na hlavu z druhého patra aby měli řešit spíše holubince a vlaštovky od kterých máme zadělaný auta.....a jak se říká...buďte jak holubi..ti se*ou na všechno :D :D :D :D

Pokročilý

žebrák požadující drobné

Chybí tu možnost „Jiné“

Diskuze k otázce

Zlatý

led

To si mám vyberať len z tých ponúknutých?
Viem ešte o otravnejších... pssst, žiadne mená...

Zlatý

bolak

bylo tam jenom 6 možností :)

a taky už je na čase aby se to tu trochu uklidnilo ;)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.