Avatar uživatele
MonkeyKing

Které zvíře je obecně populárnější?

Jen tak mě to zajímalo, protože tyhle dvě zvířata má nejvíce lidí v domácnosti, pokud nějaké zvíře má.
Tak kdybyste si měli vybrat pouze z těchto dvou, které by to bylo?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 1685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pes

Vhodnější byla v otázce volba Jiná možnost.

Měla jsem kočku i psa. Každé zvíře samostatně, ale i společně.

Kočka uklidňuje svým předením, uléhá tam, kde jsou tzv. geopatogenní zóny, pomáhá i při léčení, vycítí, kde člověka něco bolí. Ale je to tvor, který si nenechá poroučet.J istým způsobem „manipuluje“ s páníčkem
Kočka je hrdá. .

Pes poslouchá svého pána, je mu věrný, samozřejmě, pokud s ním dobře zachází. Je vhodný kvůli procházkám. Pes je oddaný svému pánovi. Vždy je rád, když svého pána uvidí. nebo když hod podrbe za ušima.

--
Teď bych si už vybrala malého pejska, třeba bišonka. Přinutil by mě chodit na procházku.

Někde jsem četl nebo slyšela v ČRo, že je víc majitelů koček než psů. Ale už to nemusí platit.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pes

Opět špatná a nefunkční anketa. Chybí jiná možnost. I otázka je špatně položená. Co to je "obecně populárnější? Kdo to hodnotí a podle čeho se posuzuje. Každému se líbí něco jiného. Já upřednostňuji psa, jiný kočku, další nemá rád ani jedno zvíře z uvedených. Zkus se někdy dříve než dáš otázku zamyslet. Nehledě k tomu, že taková informace ti nebude k ničemu dobrá a rozumně ji nijak nemůžeš využít. Je to jen otázka pro otázku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Kočka

Tak a napíšu kočku. Souhlasím s tím, že chybí další odpověď a podotknu, že já nemám žádné zvíře, ale že psi jsou registrovaní a jejich počet by se dal někde najít , ale u kočky to tak není. A stejně, když se zjistí, že v domácnostech je 2 miliony psů a 1,6 milionů koček, tak to neznamená, že je populárnější pes. Asi by se měl udělat výzkum, který by k ničemu nebyl, ale dozvěděli bychom se že 40% dotázaných upřednostnuje psa 30 % kočku, 20 % obojí atd, co vysokoškoláci a důchodci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Henry1660

Kočka

Obecně to bude asi padesát na padesát, někdo raději kočky jiný psy.

Za mě ale určitě kočky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Kočka

Jasně že bych bral čičinku! Kočička je na mazlení, na pejsky je zase Mossberg 500 12 gauge! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Pes

Omylem jsem kliknul na psa. Samozřejmě kočka.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pes

Chybí jiná možnost.

Zvolila jsem psa, aby počet odpovědí byl vyváženější.

Myslím si, že tak tomu je i ve skutečnosti:
že ± polovina lidí dává přednost kočkám a ± polovina psům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Pes

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek