MonkeyKing

Které zvíře je obecně populárnější?

Jen tak mě to zajímalo, protože tyhle dvě zvířata má nejvíce lidí v domácnosti, pokud nějaké zvíře má.
Tak kdybyste si měli vybrat pouze z těchto dvou, které by to bylo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Pes

Vhodnější byla v otázce volba Jiná možnost.

Měla jsem kočku i psa. Každé zvíře samostatně, ale i společně.

Kočka uklidňuje svým předením, uléhá tam, kde jsou tzv. geopatogenní zóny, pomáhá i při léčení, vycítí, kde člověka něco bolí. Ale je to tvor, který si nenechá poroučet.J istým způsobem „manipuluje“ s páníčkem
Kočka je hrdá. .

Pes poslouchá svého pána, je mu věrný, samozřejmě, pokud s ním dobře zachází. Je vhodný kvůli procházkám. Pes je oddaný svému pánovi. Vždy je rád, když svého pána uvidí. nebo když hod podrbe za ušima.

--
Teď bych si už vybrala malého pejska, třeba bišonka. Přinutil by mě chodit na procházku.

Někde jsem četl nebo slyšela v ČRo, že je víc majitelů koček než psů. Ale už to nemusí platit.

Další odpovědi
Drap

Pes

Opět špatná a nefunkční anketa. Chybí jiná možnost. I otázka je špatně položená. Co to je "obecně populárnější? Kdo to hodnotí a podle čeho se posuzuje. Každému se líbí něco jiného. Já upřednostňuji psa, jiný kočku, další nemá rád ani jedno zvíře z uvedených. Zkus se někdy dříve než dáš otázku zamyslet. Nehledě k tomu, že taková informace ti nebude k ničemu dobrá a rozumně ji nijak nemůžeš využít. Je to jen otázka pro otázku.

Kelt

Kočka

Tak a napíšu kočku. Souhlasím s tím, že chybí další odpověď a podotknu, že já nemám žádné zvíře, ale že psi jsou registrovaní a jejich počet by se dal někde najít , ale u kočky to tak není. A stejně, když se zjistí, že v domácnostech je 2 miliony psů a 1,6 milionů koček, tak to neznamená, že je populárnější pes. Asi by se měl udělat výzkum, který by k ničemu nebyl, ale dozvěděli bychom se že 40% dotázaných upřednostnuje psa 30 % kočku, 20 % obojí atd, co vysokoškoláci a důchodci.

Henry1660

Kočka

Obecně to bude asi padesát na padesát, někdo raději kočky jiný psy.

Za mě ale určitě kočky..

aliendrone

Kočka

Jasně že bych bral čičinku! Kočička je na mazlení, na pejsky je zase Mossberg 500 12 gauge! ;) :D :D

df

Pes

Omylem jsem kliknul na psa. Samozřejmě kočka.

ivzez

Pes

Chybí jiná možnost.

Zvolila jsem psa, aby počet odpovědí byl vyváženější.

Myslím si, že tak tomu je i ve skutečnosti:
že ± polovina lidí dává přednost kočkám a ± polovina psům.

jepik

Pes