Banshee

Které osoby se obtížně uplatňují na trhu práce? Jak bývá tato problematika řešena?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dráp zapomněl na absolventy škol bez praxe.

Podporu nedostanou protože nemají odmakáno a bez praxe je nikde nevemou a podřadnou prací (zametáním) zase nezíská odbornou praxi v oboru

Další odpovědi
Drap

Obecně lidé s menším vzděláním, lidé nad padesát, lidé s nějakým handicapem. Tato problematika jak vidět, tak je řešena dost blbě. Stát sice obšas poskytně nějakou korunu, nebo EU, ale tyto peníze většinou putují do agentůr, které vzdělávají, jak si snadno najít práci. Skutečností je, že práci nikomu sice najít nepomohou, ale mohou si odškrtnout další čárku, a získat další peníze.Toť holá realita

jendahun

Například pracovníci v lesnictví,s les­nickým vzděláním.Jak to řeší pracák? Klidně vás šoupne jako pomahače k zedníkům,nebo vás přeškolí na montéra ocelových konstrukcí.Oni se s tím nepářou.To i s maturitou a třiceti letech praxe v oboru lesnictví.