Zlatý

Které mužské povolání je nejvíc sexy?

Ze sociologickému průzkumu vyplývá, že ženy preferují určitá mužská povolání. 10 z nich považují za nejvíc sexy.
Doplním je později.

Jaké jsou vaše představy?
Doplňuji:
Výsledky sociologického průzkumu z časopisu ONA Dnes.

1. Policisté
2. Vojáci
3. Bojoví piloti
4. Plavčíci
5. Barmani
6. Námořníci
7. Lékaři
8. Kuchaři
9. Zedníci
10. Právníci.

Nikdy jsem neuvažovala o mužském povolání z tohoto pohledu. Otázka v časopise mě překvapila, proto jsem byla jsem zvědavá na názory. Myslím si, že nejdůležitější je, kdo se v kterém povolání skrývá. V tomto směru souhlasím s Bubcovým názorem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Hasič, záchranář, voják - typická obranná a záchranná povolání..a pak poctivý,šmírem umatlaný automechanik - láska k autům je lepší než když se chlap natřásá na plovárně nebo módní přehlídce.

Další odpovědi:

Nejvíc sexy :) ? Pro mě chlapi řemeslníci. Ať už je to pokrývač, zedník , instalatér...Nevím, mě tyhle povolání přijdou chlapské.

Přeloženo - kde chlap nejvíc vydělá?
Jinak - co má práce společného se sexem?
Takovej - třeba cukrář - ten je odepsanej?
Doplňuji:
A atraktivnost práce - práce manžela v ochrance prezidenta - to zní,kdežto automechanik?

Bronzový

Pro me je nejvic sexy (jestli se to tak da rict) hasic, zachranar. Pak take lekari, humanni i veterinarni. Libi se mi kdyz nekdo neco umi dobre a je to prospesne povolani. Zni to jak od Mirka Dusina, ale fakt to tak je. Naopak na takovych tech "povolanich celebrita" nevidim nic sexy.

Zlatý

Pro mně lékaři,obdivuji je, možná proto že je tak často potřebuji.

Zlatý

Docela těžká otázka, nevím jestli může být povolání sexy....ale pro mě asi -hasiči a piloti-něco na těch uniformách bude :o)

Stříbrný

Já myslím,že to byli státní zaměstnanci,tam vždycky byla finanční jistota a také politici.

Stříbrný

Možná to budou Manekýni,hlasatelé v TV.

Bronzový

Podle Zoufalých manželek je to zahradník :-)
Určitě je v žebříčku lékař,pilot,hasič, a podle mě,je to plavčík,protože nemá skoro nic na sobě.
A osobně,přímo pro mě,je to veterinář a pediatr - ti musejí být navíc empatičtí,protože ani zvířátko,ani dětátko neumí říct,co ho bolí a kde.To je pro mě přitažlivé.

Zlatý

V žebříčku to asi nebude, ale pro mě je to horseman, takový ten, co cvičí koně přirozenou nenásilnou metodou. A kdyby ještě uměl hrát na kytaru...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.