Mime

Jaké mužské povolání se ženám líbí nejvíc??

Nejlepší odpověď
anonym

Té mojí se líbí.:kuchař, opravář, uklízeč, topič, řidič, zahradník, kutil … v jedné osobě. 🙂

Další odpovědi
Drap

Každé se líbí nějaké jiné

anonym

Cokoliv štíhlého, vysokého v uniformě

marci1

Záleží z jakého úhlu se na to podíváme. Pokud podle toho, jak nám připadá sexy, tak to budou jistě uniformy : piloti, hasiči, záchranáři. Pokud se na to dívá žena z pohledu finančního zabezpečení, pak : úspěšného podnikatele, manažera, vrcholového sportovce ( tenistu, fotbalistu, hokejistu ap. ) 🙂
Doplňuji:
Já samozřejmě „zlatokopka“ nejsem. Ale ony existují, bohužel. 🙂

NelieM

V monterkách jsou sexy :)

ten který je

Masér.:-)

anonym

Myslím,že uniformy technických služeb.
Doplňuji:
p.s.státní zaměstnanci jsou také „závodní koni“ ach jo.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SPwD8IHRv4s

Mirdas

Zločinec.
Dokonce i usvědčení vrazi mají nepochopitelně své zástupy obdivovatelek.

Emefej

Gigolo, miláček žen.