Venda18

Poradíte, zda či jak je možné vyřešit popsanou situaci?

Potřebovala bych poradit. Nedávno jsem byla na kriminální policii kvůli dosvědčení jedné věci. Vyslýchal mě vrchní komisař, byl strašně milý a strašně krásný. Hned jsem se do něj zamilovala. Myslela jsem, že ho potom už nikdy neuvidím, ale nakonci výslechu mi řekl, že mám přijít zase za 5 dní. Byla jsem tam, zeptal se mě ještě na pár věcí a pak mi řekl, že mám klidně zavolat kdy chci a můžeme jít na kávu a popovídáme si o životě. Dal mi vizitku a šla jsem domů. Myslíte, že by měl taky o mě zájem? Akorát by tady byl menší problém. Sice už pracuji, ale je mi teprve 21 a mu je 34 a je zrovna rozvedený(to už sem si zjistila :) ). Není to moc velký rozdíl? Myslíte, že mám to zkusit? A jak? Co mi poradíte? Děkuji za názory.

Nejlepší odpověď
redy

Mně by vadilo, že je rozvedenej, třeba byl on ten hodnej, jenže třináct roků, nedokážu odhadnout, jestli je to už za čarou.

Když nezkusíš, nedozvíš se 🙂

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že věkový rozdíl není podstatný, pokud jde jen o půl generace. Zkusit to rande jistě můžeš, zatím by nešlo o nic závazného. Musíš ale počítat s tím, že jako čerstvě rozvedenému mu intenzivně hučí v genitáliích. Takže závisí jen na tobě.

Lamalam

Jdi do toho. Bude ti pomáhat a chránit.

Dismas

Určitě, jinak by takhle nepřipouštěl pozvání na kávu. Nejspíš se bojí tě pozvat sám. A zkus to, policajt v rodině se vždy hodí.

RyuzakiKate

No dyť tě už prakticky předpozval on! Tak do toho :P