Avatar uživatele
talka

Které město v ČR je vaše oblíbené?

Asi většinou rodné?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, johana 56, redy, marci1, Danina65 před 2768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Karlovy vary, Mariánské Lázně, Vodňany, Písek, Loket, Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec… je mnoho krásných měst v naší zemičce 🙂
Rodné město mezi nimi není.....

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Žulová. Neni to rodné město, dokonce je daleko od rodného, ale je tam hezky, příjemní lidé a mám mnoho pěkných vzpomínek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

U mě je to Kolín, Hradec Králové a Znojmo. Kolín mám rád kvůli nižší hustotě zalidnění, přírodě a faktu, že je v něm mnoho podniků, kam je možné zajít (např. plovárna, golfové hřiště, rybník Peklo apod.), Hradec Králové mám rád z důvodu, že má nejlepší podmínky k životu a Znojmu mám rád, protože je blízko hranic, je zde Freeport a je velmi vybavené na to, že má jenom 30.000 až 40.000 obyvatel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Možná je to zvláštní, ale to rodné to není, tam chcípl pes. Takže je to Valašské Meziříčí, které má moudré radní, dalo mi dobrý byt za malé peníze, stará se o vzhled města a už mě odtud nikdo nevytrhne ani párem volů. Pak je ještě jedno: Rožnov pod Radhoštěm. Jo a ještě dobří lidé a krásná příroda kolem.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Český Krumlov, ale není mým rodným městem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Cheb, Prachatice, Hradec Králové… Hradec se mi líbí proto, že tam architekti při jeho projektování přemýšleli dopředu a nemá tak stísněné centrum jako (například) moje rodné Brno. Doma se mi ale zase hodně líbí okolní příroda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám mnoho oblíbených míst, i to rodné, ale to není město, nýbrž vesnice, ale mým oblíbeným je městys, ve kterém bydlím, žiji a žít budu dokud …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Rodné také, ale hlavně ta města, kde mám dobré známé a kamarády. Jsou to třeba Karlovy Vary, Mariánské lázně, Písek, Ostrava, Olomouc, Brno, Prostějov, Rožnov p. Radhoštěm, Karlova Studánka atd. Je jich více, neumím říct jen jedno. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Rodné město Olomouc, bydlím tam bez přestávky víc než šedesát let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ina

Ústí nad Labem,není to rodné město.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ústí nad Labem. Město samotné nestojí za moc, ale okolní krajinu má nejhezčí ze všech našich krajských měst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chanov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Rodné Karlovy Vary.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eleonnore

Máš pravdu, rodné. Pro mě tedy Praha, východní okraj, Praha 14. Pěkná příroda Čihadel a Kyjského rybníka.
Pět let jsem ale studovala v Písku a to je pro mě druhá domovina. Písek je nádhernej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Samozřejmě mám rád rodné město což je Žižkov, ale také miluji Hradec Králové/ kupodivu vojna/ a Český Krumlov. Avšak čím jsem starší, tím víc objevuji tolik krásných měst a vesnic, že se konce určitě nedočkám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jedině moje zlatá Praha, v roce 1939 Adoušek krása, v roce 1948 Kléma nádhera, 1968 Dubček ještě lepší, v roce 1969 Venoušek slibotechna vrchní humanista a v roce 2016 náš nejlepší politik ve sněmovně pravil. – Jsme připraveni nabídnout pomoc dalším několika tisícům lidí, rovněž zaručil, že na českém území není žádný islám-terorista

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Těch měst je několik:Písek je moje rodné město,kde jsem sice nebydlel,ale studoval. A pak České budějovice,to také souvisí se studiem.Ovšem takových míst je ještě víc a většinou to jsou místa v Jižních Čechách.Krásná jsou ale i malé obce,které jsou upravené,mají přitažlivou polohu i okolí atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ok29

Louny. Jeden čas jsem tam bydlel a nějak se mi to město zalíbilo, nevím ani přesně proč. Kromě toho je tam krásná krajina, jízda na kole super, všude rovina a všechno tam je, a dá se říct kousek od sebe.

Pracoval jsem t.č. v Praze, dojížděl jsem, neměl jsem problém.

Upravil/a: ok29

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Samozřejmě rodná Praha, ale taky mám rád zelenou Ostravu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Brno, kde jsem si vždycky přál bydlet a nikdy mi to nevyšlo.
Také moje současné bydliště Havířov je hezké místo k životu, bohužel tam ale není práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

No já bych to pobrala jako zamlada na hokeji : HRÁÁÁDEC je nejlééépšíííí (myslím ten paní Králové)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dýché

Asi Luhačovice. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mishaella

Tak nejkrásnější pro mě je Olomouc, Praha, Mariánské lázně, Cheb, Brno, Pardubice, Zlín, Havířov, Frýdek-Místek, Opava,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cloude

určitě má velké kouzlo Třebíč..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
brazdarom19

Koukal jsem, že tu někdo zmiňoval Olomouc, tam se taky vždycky rád vracím. Líbí se mi třeba i Zlín, ten je zase dost unikátní. A město, které mě nadchlo teď naposledy byly Mariánské lázně, kde jsem byl pracovně asi dva měsíce zpátky. Ono je ale krásných měst v Česku spousta. Každé má něco do sebe. :)

Avatar uživatele
rajsa

Jasně že rodná Praha a ted Jindřichuv Hradec.

před 2752 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek