bobánek

Které historické milníky se podle vás v této zemi neměli stát?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Všechny které tuto zem poškodili.Od počátku,až do dneška.

Další odpovědi
barnajka

Zavedení institucí „prezident“ a „vláda“. Dokud tu byla monarchie a vládli nám králové, pořádek v říši byl větší :))

pokazdejinak

bůhví, co jiného a možná horšího by se tu semlelo, kdybychom něco v minulosti změnili…

ale někdy je to zajímavé, trochu si pohrát s tím ::co by, kdyby?::
třeba, kdyby Karel IV upřednostnil svého diplomaticky schopnějšího syna Zikmunda – jestli bychom zůstali mocností?
a nebo novější – kdyby nedošlo k podpisu Mnichovské dohody a II. světová válka by asi vypukla cca o rok dřív?

stejně si říkám, že co se stalo, už se nemůže odestát

Reuef

kdyby se americani pri osvobozovani nezastavili na demarkacni lini ale dosli az do prahy…

anonym

Co by bylo,kdyby nebylo vpádu varšavských vojsk,jak by vypadala naše republika dnes,nebýt totality,kde by byla naše ekonomika?Samoz­řejmě myslím bez diktátu Moskvy!

venkovan

Nic bych neměnil – byly by zas jiné milníky.
Co je potřeba – aby lidi si uvědomili, že mraveniště prosperuje když mravenci hrabou na společnou hromadu.

Valky

Nejvíc komunismus… člověk čte knížky od amerických autorů nějakých 50tých let a dočítá se, že má doma největší „socka“ myčku na nádobí a pokud by jí někdo neměl, bylo by to něco nemyslitelného.. V takových případech si člověk uvědomí, jak moc nás komunismus zbrzdil oproti jiným zemím… Předtím jsme byli mezi 10ti nejvyspělejšími státy světa.. a teď? Jsme rádi, že nejsme někde u konce – u rozvojových zemí… :o(((