Které filmy vás nejvíce dostaly svou závěrečnou pointou (rozuzlením) ?

Třeba jste si říkali, že už vás nemůže nic překvapit a najednou se díváte na film, který má naprosto překvapující závěr.
Doplňuji:
Kohut57 filmy bez konce mám také ráda a nebo se špatným koncem. Mě také některé filmy překvapily i když jsem jich zase tolik neviděla. Se moc na televizi nedívám a pečlivě si vybírám. Tak z filmů, které mě překvapily svým koncem si vybavím hlavně horory Sirotčinec, Ti druzí a sérii Saw. A také film Sedm.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nekoukám běžně na sci-fi,ale Muži v černém,jak si tam nakonec Někdo cvrnká s tou naší kuličkou...to mě docela dostalo...:D

Další odpovědi:

Zlatý

včera v noci na STV1 film Černý motýl Thriller Fr. (2008) jestli ho najdu na Uložto asi si ho stáhnu, abych se na něj mohla znovu podívat končil totiž až ve 4:20 a už jsem byla dost unavená a ten konec byl dobrej a byla jsem překvapená, jak se to zvrtlo..

Doplňuji:
iceT - ale nikde ke stažení jsem nenašla, jestli najdeš bude to skvělý :)
http://www.csfd.cz/…

Zlatý

Fight Club (Klub rváčů) - na prvním místě (jeden z mých Top). Dále Prvotní hřích, Černá labuť, Šestý smysl - a vůbec, všechny ty "schízácké" bijáky. Pak také Vesnice a Sedm.

Pokročilý

Memento
Doplňuji:
A teď jsem si vzpomněl na film s naprosto nejpřekvapivějším koncem, jaký jsem kdy viděl!! Film se jmenuje IMPOSTOR. Je to už 10 let co jsme to viděl, ale pointa ...dokonalá :o)

Zlatý

Zlatý

Saw,poslední ze série,taky poslední Nezvratný osud,Sedm životů-takový konec jsem nečekala.

Briketko,prosím originální název by nebyl?Nemůžu najít nic podle Vašeho názvu,děkuji.

Bronzový

Jako náctiletého to byla Planeta opic. Dnes mám raději filmy s otevřeným koncem bez rozuzlení.

Zlatý

Hra.

Bronzový

Mě dostal film "The Gossip" v češtině s názvem Fáma.
Naprosto překvapivý konec.

Stříbrný

Sběratel kostí, pak již jmenované filmy Šestý smysl, Sedm a Nezvratný osud. Dál si nevzpomínám

Zlatý

Limonádový Joe, aneb Koňská opera.
Doplňuji:
No a samozřejmě Pytlákova schovanka, ale to tam doplnili až soudruzi. Původní konec měl vypadat jinak.

thevenusproject.com To ano. To chci pro lidstvo.

Pokročilý

Zrcadla (horor) ten konec mě fakt dostal...

Pokročilý

Tacho s Danielem Landou

Pokročilý

Nejšílenější konec měl The Mist (Mlha) podle předlohy toho magora S. Kinga. Ten mě fakt dostal...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.