Zlatý

Jaký sci-fi film Vás nejvíce dostal?

Bez jakých sci-fi filmů by tento filmový žánr notně utrpěl? Uveďte konkrétní filmy.
Díky.
Doplňuji:
A proč si myslíte, že právě daný film.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Star Wars

Další odpovědi:

Matrix

Bronzový

Určitě Avatar,v kině jsme i se synem seděli jak přikovaní a nadšeni ujsme odcházeli.Občas si ho pustíme i doma a vždycky najdem něco čeho jsme si nevšimli.Dobrý příběh,a trikově excelentní.
Jo a E.T. toho jsem taky milovala.

Bronzový

Avatar,neboť mi připadá ze všech scifi filmů které jsem viděl nejzajimávější.A Úžasný příběh.

Pokročilý

určitě Repo Men - skvělý příběh a herecké obsazení

Zlatý

Tak určitě by žánr neutrpěl, ale nejvíce mne dostal sci-fi film, který jsem viděla asi tak v osmi letech v Polsku, byl japonský, mluvený japonsky a s polskýma titulkama a českým překladem od táty. Kluk si koupil ve zverimexu vodní želvu, pak ji pustil do řeky a ona se změnila na obrovskou želvu, co chránila svět před dalšíma divnejma stvořeníma z vesmíru, děsně urputný boje s nima vedla, ve vzduchu, ve vodě, no nářez. :-D Spolu s ní ten svět chránili takový tři ženský, mimozemšťanky. Měly takovej svůj pozdrav, ten jsem pak naučila svoje kámošky a zdravily jsme se tak.
Nevím, jestli mě pak v budoucnu ještě něco víc poznamenalo, asi ne. :-D
V polštině se to jmenovalo Superpotvor.

P.S. Neznáte to někdo? Bylo to tak v roce 83. Ale u nás to asi nedávali, nevím. Já bych tu blbinu chtěla ještě někdy vidět. :-)

Nemusím moc tenhle žánr,ale pár jsem jich viděla.Největší dojem ve mně zanechal Čtvrtý druh.Dokumentární záběry s hranými,to se mi líbilo.Jestli člověk uvěří či ne,nechali na divákovi.

Bronzový

nejvíc mě dostal "12 opic" - to jsem odcházela z kina úplně mimo, jako co jsem to vlastně viděla... fakt dobrý, ale sci-fi žánr by se bez toho asi obešel i když by to byla škoda
mezi milníky sci-fi určitě patří "2001: Vesmírná Odysea", "Planeta opic", "Star Wars", "Matrix" i ten "Avatar" (kvůli 3D technologii, i když přiznám se, ještě jsem ho neviděla)
já osobně bych si na ten seznam přidala ještě úžasný film "Sexmise" :)

Zlatý

je jich víc:
jako jeden z prvních, co jsem viděl Moskva-Casiopeia
stalker
den trifidů
stopařův průvodce po galaxii
vodní svět ...

z posledních spíš
NEXT
THOR (no, takovej fantasy slaďáček)

Pokročilý

Určitě Avatar
protože ty úžasné efekty a květiny zvířata je to úžasný film
A potom ještě Souboj Titánů to je taky úžasné!

Pokročilý

Mně určitě nejvíc zaujal film ,, Blízká setkání třetího druhu.
Určítě bych chtěla, aby setkání s mimozemšťany,pokud jsou, proběhla takhle,jako v tomto filmu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.