Avatar uživatele
anonym

Jaký je Váš neoblíbenější film?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BANAN93 před 4164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
alexandra

Očko řekla,že se nemají otázky opakovat,ale u této otázky bych to tak neviděla.Určitě budu mít nejoblíbenější film jiný před rokem,jiný před půl rokem a jiný teď.Vzhledem k tomu,že přibývá filmů a nových uživatelů,tak se budou odpovědi určitě lišit.Já mám například nejoblíbenější film,Probudím se včera a těžko bych tak odpověděla před měsícem,když jsem ho ještě neznala.To bych třeba odpověděla Mamma mia.A filmy jsou pořád nové,takže tato otázka se může klidně opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Gildo9, podívala ses při registraci na pravidla? Otázky se nemají opakovat. Když je tu na stejné téma 341 odkazů, je Tvá otázka na místě? Tohle se tu bere za podvádění.
Doplňuji:
Ad Alexandra: to, cos zde uvedla je hodně velký nesmysl. O podvádění a dalších porušeních pravidel a kodexu si může přečíst každý registrovaný účastník Odpovědí.cz. Protože tady píšeš, že se jedná o má slova, tak uvádím výtah z kodexu:

Zneužití Odpovědi.cz
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.
Nepokládejte otázky, které jsou nesrozumitelné nebo v cizím jazyce a „nepokládejte stejnou otázku opakovaně“.
Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu.

Chtělo by to projít si pravidla a kodex. Netuším, jak by mohl docílit zřizovatel webu, aby si všichni účastníci ráčili pravidla a kodex opravdu přečíst.
Stačí, že nedbá na to, aby v případě porušení kodexu nedisciplinovaní jedinci skončili.

Upravil/a: anonym

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Bublinnka

Otevřená srdce
10 položek a méně
Nezapomeň na mě
Šestý smysl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

taky nechápu proč se otázky nemaj opakovat konkrétně tato – Sem chodím pro živou radu ,když se budu chtít poradit s webem tak si to můžu vygooglovat. Pro ty kterým to vadí tak přece na to odpovídat nemusej.

Mám rád hodně emotyvní a hrdinské filmy – Jako třeba Poslední Mohykán, Království nebezké, Statečné srdce atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kukule

LOL a 21 JUMP STREET :D nejvíc se mi líbí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Forrest Gump, Zelená míle a Jak přicházejí sny. Mezi těmito nedokážu vyčlenit jeden nejelpší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Intouchables, Je to i můj život, Black Swan, Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Finding Neverland, Sweeney Todd, V for Vendeta, „Jíst, meditovat, milovat“, Donnie Darko, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Ospalá díra, Příběh rytíře.. Jinak kdybych to brala podle herců, tak Adam Sandler, Jim Carrey, Johnny Depp, Tom Hanks,..
Blablabla.
Doplňuji:
Na Zelenou míli jsem zapomněla! .. A určitě ještě na jiné..

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

sedm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z českých Vyšší princip – už od školních let. Ze zahraničních není žádný film, který by byl můj nejoblíbenější.
Doplňuji:
Ale mám ráda například Nekonečný příběh, Medvědi, Neuvěřitelná cesta, A. I. Umělá inteligence, Jumanji, Jurský park, Poltergeist, Pán prstenů a jistě by se našly další filmy. Nenapadá mě ovšem žádný film z poslední doby.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ad gilda9, 1. den registrace a rovnou závadná otázka?
Pravidla jsou přece jasná – vzhledem k bodování, je jednoznačně napsáno „NENÍ POVOLENO POKLÁDAT TUTÉŽ OTÁZKU OPAKOVANĚ“!
Je to považováno za podvádění. Co je na tom nejasného?
Tento web je Poradna, nikoliv chat, čili nejde o subjektivní názor, co si kdo zamane, ale striktní kodex. Na seriózním webu, by vám admin rovnou závadný příspěvek odstranil a šmytec.
ad alexandra – jsi tu už 22 měsíců, to ses jen nedokázala poučit nebo si hraješ na pokleslou rebelku? (Mimochodem deformace nicku se na netu považuje za úmyslnou urážku, namísto osobního osočování, by ti prospělo si pročíst netiketu). viz odkaz níže:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ne­tiketa

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejobl%C3%AD­ben%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%2­0film

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Karlík a továrna na čokoládu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Noc na Karlštejně, Muži v černém a Matrix.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

Teď jsem si pročítala otázky Ocka,no úplná nádhera.Poučuje a sama pravidla nedodržuje,Nevím co je to za otázku,že ji rozvetla pod okny meruńka,že nám přeje hezké velikonoce,že je unavená a jde do pelíšku.No úžasné otázky,a taky se ptala proč se tady lidé urážejí a sama rýpe,to se brzy stala jednou z těch rýpavých.Já jsem kodex četla,a taky tady do nikoho nerýpu,spíš se zastávám těch do kterých se zbytečně někdo strefuje.Proto opakuji,že položit otázku na oblíbený film i když se opakuje,tak může být pokaždé jiná odpověď. Je třeba taky u toho myslet a ne papouškovat,nějaké příkazy.
A co týče Dr.Axla tak to dr.odpovídá samo za sebe.Tady se někdo léčí mindráky a uráží. To,že jsem napsala Očko a ne Ocko,by mi měla vyčítat ocko a ne nějaký Dr.Axl.Já to tak četla,protože jsem zvyklá,že většinou lidi nepíší háčky,ale určitě jsem ji nechtěla urazit.

před 4163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek