lensen

Která z nových TV stanic je pro vás nejzajimavější?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Tryphena

ZOOM

Doplňuji:
Mám ráda dokumenty, takže Zoom. Jediné co mi na něm vadí je to, že kdykoliv zapnu TV, tak jsou tam zvířata, zvířata, nebo zvířata. Nebo si vždycky vyberu špatnou dobu :)

Další odpovědi
briketka10

ZOOM

a potom Fanda, Telku a Pohodu se Smíchovem nechytám
jen slovenskou Foor (odpad) líbí se mi Cool a Retromusic
z netu, kterou vyřadili z neplacené nabídky a chtějí ji platit
v balíčku :(
na ZOOM mi vadí, že některé pořady opakují a zařadili nyní
raklamy..

M.

ZOOM

Doplňuji:
Z vybraných mám potom jen Fandu a to .. vůbec. Zoom mi teď příjde celkově nejlepší (plus ještě Cool se dá), snad si to nezkazí jako obvykle.

Bedy

ZOOM

Zoom je z této čtyřky asi nejlepší, dávají tam řadu pěkných dokumentů, je to opravdu pěkný program.

Telka je recyklace starých nováckých pořadů, ikdyž některé docela byly pěkné – třeba Kolotoč nebo Riskuj, apod.

Fanda, tam dávají převážně samé hlouposti, akorát oceňuji záznamy nebo přímé přenosy z nějakých zápasů, třeba hokej – ikdžy ty komentátory nemusím, na Zárubu nebo Dusíka z ČT nemají… Spíš to je taky takový kanál.

A Smíchov, to je snad ten největší odpad a kanál…

Jen mne mrzí, že jste tam nenapsal TV Pohoda, pro tu bych hlasoval. Dávají tam pěkné rockové písničky, je to mnohem lepší, než kanál Óčko. Akorát když tam žvaní, to mě moc neba… Ale jinak fajn televize 🙂

anonym

ZOOM

Je to jediná televize která nedává různé stupidní seriály ani různá hledání STAR.

anonym

ZOOM

Doplňuji:
A nejenom proto, že multiplex 4 u nás nechytáme. Na ZOOM se dívám nepravidelně a hlavně na dokumenty o zvířatech a dinosaurech.

Alesh

ZOOM

I ohledem na fakt, že ty tři další nechytáme, je volba jasná. Nehledě na to, že Prima Zoom vypadá fakt dobře, takže si myslím, že ji jen tak něco nepřekoná.

dudu

ZOOM

Kamionak09

ZOOM

jirkajirka

ZOOM

Elk

ZOOM

Jednoznačně ZOOM!

Poklička

ZOOM

Braník

ZOOM

Doplňuji:
nemá chybu,super pořady

anonym

ZOOM

ostatní nejsou programy, ale kanály