štamgast

Proč některým lidem vadí TV Nova?

Co tak čtu internet, vždycky se tam najde týpek, který nadáva Nově do TV Hovna atd. U nás (a nejen u nás) je to stanice, na ketrou se nejvíc díváme. Najde se tu nějaký nesnašeč této televize a vysvětlí mi, co mu na ní tolik vadí?
Doplňuji:
Nechci být neslušný ale na tohle jsem se neptal.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,já.Tedy-nesnáším tu stanici,ale nevím,zda se mi chce Vám to vysvětlovat a jestli by se mi to vůbec podařilo.Pracovala jsem tam nějaký čas,takže znám i ty zákulisní tlaky a vlivy-samozřejmě v té době.Je to prostě plytká novinařina,s fakty se tam pracuje velmi specificky (ale toto „umění“ už si osvojily i jiné TV stanice) a pořady jsou vymezovány pro určitou skupinu diváků.Dodnes si pamatuji,jaká panika zavládla ve vsi,kde máme chalupu,když Nova přerušila vysílání seriálu Esmeralda.Domorodci věděli,že tam pracuji a málem mě lynčovali :D Dnes si vyberu občas nějaký film na Nova-Cinema,ale je naštěstí dost jiných stanic a je z čeho vybírat.Dnes si může vybrat každý podle svého gusta,ale stejně se bude stále nadávat,že na Silvestra bylo v té televizi zase kulový…:D

Další odpovědi
hanulka11

Různým lidem vadí různé věci ,tak to prostě v životě chodí . Zvykni si na to .
Doplňuji:
TV Nova je něco jako z deníků Blesk .....prostě drbna a ty jejich seriály každého nebaví – proto si každý vybere co se mu líbí a pustí si program jaký chce .

anonym

Dělají z komára velblouda! Pamatuji si,že se stala situace,kde na nějaké ( v ČR) lanovce uvízlo asi 6 lidí. Ve zprávách na ČT1,byl rozhovor ,kde situaci popisovali zúčastnění a uvedli,že to nebylo až tak hrozné,ale naopak na TV Nova z toho udělali doslova hororový příběh!
A našlo by se toho mnohem více!

Michal Kole

Koukám na Ulici a Ordinace a na zprávy.

Na primu koukám jen na zprávy

Jinak na TV moc nekoukám a spíš se na vybrané pořady kouknu na PC v době kdy mám na to chuť.

Jen mi vadí, že Nova archiv na voyo.cz zpoplatnila a že argumentuje že to lidem nevadí.

Co jsem četl tak naopak to lidem vadí.

anonym

Na televizi se divam malo , ale uplne nejmene – mozna tak 10 krat za rok na Novu. Serialy nesleduji. Nova me pripada .. a ted nechci nikoho urazit, ale asi urazim.. , ze Nova ma tolik divaku , kolik ma nase zem " fandu " komunisticke strany. Proste me pripada, ze se na ni nemuze divat nikdo jiny.
Pripadne nadavky prosim do diskuze. Vecer se sem vratim. -iv-

anonym

Sice přímo nesnašeč nejsem, ale určité věci mi vadí.Dívám se na Události na ČT1 a pak ještě někdy na Televizní noviny na Nově.A mohu zodpovědně prohlásit, že Nova zprávy zkresluje.Když je nějaký projev politika, tak stříhá slovosled a pak z toho vyjde úplně jiná zpráva a nebo nedá projev celý a jen ho okomentuje svými slovy, ale ty už tu zprávu také zkreslují.A daleko více nadržuje ODS, řekl bych, že je více propagují a neříkají všechny jejich skandály.
Zrovna tak řazení zpráv je u nich jiné.První zprávy nejsou z politiky, ale kdo kde koho zabil či zranil.A pokud jste koukali na demonstraci z Václaváku, tak trapné od Novy bylo to, jak dělali všechno pro to, aby se před jejich kamerami nechal zatknout Smetana, ten který pomaloval politiky na jejich plakátech.
A nejvíce mě naštval Železný za kterého my všichni platíme 10 milard Američanům, protože je podrazil.A ještě to tenkrát obhajoval, že vlastně to je jen jeden tisíc korun na každého občana a to se ve státním dluhu ztratí.

Robert_PM

Pokusím se. Bulvární TV Nova zakládal před x. lety manipulátor Železný, který nakoupil brakové filmy/„novely“, brakové „moderátory“ a podřadné „žurnalisty“, současně s tím dohodou s jistými mocenskými skupinami manipuloval veškeré zprávy. A od „změny“ vlastníka (CET21, atd…) se nic nezměnilo. Doporučuji si připlatit, rozšířit počet televizních kanálů – a do týdne po Nově ani nehlesnete.

Damiana

Jsou to obvykle stejné plky, jako že „každý sleduje dokumenty na ČT dvojce.“ 🙂
Je fakt, že komerční Nova miluje bulvár, ale ráda se tváří seriózně. Vše je tam přehnané, rádoby megalomanské, zprávy šíleně nadnesené, seriály veskrze odfláknuté. Znám důvěrně práci ve všech našich TV a musím uznat, že PR mají zmáknuté dokonale – Nova umí „udělat“ hvězdu – a je bohužel úplně jedno z čeho.
Rozmanitost stávajícich českých TV stanic je ubohá, lidé jsou vlastně „přinuceni“ si vybrat. Záleží na každém, co se mu líbí, od toho TV zábava je.