Avatar uživatele
štamgast

Proč některým lidem vadí TV Nova?

Co tak čtu internet, vždycky se tam najde týpek, který nadáva Nově do TV Hovna atd. U nás (a nejen u nás) je to stanice, na ketrou se nejvíc díváme. Najde se tu nějaký nesnašeč této televize a vysvětlí mi, co mu na ní tolik vadí?
Doplňuji:
Nechci být neslušný ale na tohle jsem se neptal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? akcul před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,já.Tedy-nesnáším tu stanici,ale nevím,zda se mi chce Vám to vysvětlovat a jestli by se mi to vůbec podařilo.Pracovala jsem tam nějaký čas,takže znám i ty zákulisní tlaky a vlivy-samozřejmě v té době.Je to prostě plytká novinařina,s fakty se tam pracuje velmi specificky (ale toto „umění“ už si osvojily i jiné TV stanice) a pořady jsou vymezovány pro určitou skupinu diváků.Dodnes si pamatuji,jaká panika zavládla ve vsi,kde máme chalupu,když Nova přerušila vysílání seriálu Esmeralda.Domorodci věděli,že tam pracuji a málem mě lynčovali :D Dnes si vyberu občas nějaký film na Nova-Cinema,ale je naštěstí dost jiných stanic a je z čeho vybírat.Dnes si může vybrat každý podle svého gusta,ale stejně se bude stále nadávat,že na Silvestra bylo v té televizi zase kulový…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Různým lidem vadí různé věci ,tak to prostě v životě chodí . Zvykni si na to .
Doplňuji:
TV Nova je něco jako z deníků Blesk .....prostě drbna a ty jejich seriály každého nebaví – proto si každý vybere co se mu líbí a pustí si program jaký chce .

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dělají z komára velblouda! Pamatuji si,že se stala situace,kde na nějaké ( v ČR) lanovce uvízlo asi 6 lidí. Ve zprávách na ČT1,byl rozhovor ,kde situaci popisovali zúčastnění a uvedli,že to nebylo až tak hrozné,ale naopak na TV Nova z toho udělali doslova hororový příběh!
A našlo by se toho mnohem více!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Koukám na Ulici a Ordinace a na zprávy.

Na primu koukám jen na zprávy

Jinak na TV moc nekoukám a spíš se na vybrané pořady kouknu na PC v době kdy mám na to chuť.

Jen mi vadí, že Nova archiv na voyo.cz zpoplatnila a že argumentuje že to lidem nevadí.

Co jsem četl tak naopak to lidem vadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na televizi se divam malo , ale uplne nejmene – mozna tak 10 krat za rok na Novu. Serialy nesleduji. Nova me pripada .. a ted nechci nikoho urazit, ale asi urazim.. , ze Nova ma tolik divaku , kolik ma nase zem " fandu " komunisticke strany. Proste me pripada, ze se na ni nemuze divat nikdo jiny.
Pripadne nadavky prosim do diskuze. Vecer se sem vratim. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sice přímo nesnašeč nejsem, ale určité věci mi vadí.Dívám se na Události na ČT1 a pak ještě někdy na Televizní noviny na Nově.A mohu zodpovědně prohlásit, že Nova zprávy zkresluje.Když je nějaký projev politika, tak stříhá slovosled a pak z toho vyjde úplně jiná zpráva a nebo nedá projev celý a jen ho okomentuje svými slovy, ale ty už tu zprávu také zkreslují.A daleko více nadržuje ODS, řekl bych, že je více propagují a neříkají všechny jejich skandály.
Zrovna tak řazení zpráv je u nich jiné.První zprávy nejsou z politiky, ale kdo kde koho zabil či zranil.A pokud jste koukali na demonstraci z Václaváku, tak trapné od Novy bylo to, jak dělali všechno pro to, aby se před jejich kamerami nechal zatknout Smetana, ten který pomaloval politiky na jejich plakátech.
A nejvíce mě naštval Železný za kterého my všichni platíme 10 milard Američanům, protože je podrazil.A ještě to tenkrát obhajoval, že vlastně to je jen jeden tisíc korun na každého občana a to se ve státním dluhu ztratí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

Pokusím se. Bulvární TV Nova zakládal před x. lety manipulátor Železný, který nakoupil brakové filmy/„novely“, brakové „moderátory“ a podřadné „žurnalisty“, současně s tím dohodou s jistými mocenskými skupinami manipuloval veškeré zprávy. A od „změny“ vlastníka (CET21, atd…) se nic nezměnilo. Doporučuji si připlatit, rozšířit počet televizních kanálů – a do týdne po Nově ani nehlesnete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jsou to obvykle stejné plky, jako že „každý sleduje dokumenty na ČT dvojce.“ 🙂
Je fakt, že komerční Nova miluje bulvár, ale ráda se tváří seriózně. Vše je tam přehnané, rádoby megalomanské, zprávy šíleně nadnesené, seriály veskrze odfláknuté. Znám důvěrně práci ve všech našich TV a musím uznat, že PR mají zmáknuté dokonale – Nova umí „udělat“ hvězdu – a je bohužel úplně jedno z čeho.
Rozmanitost stávajícich českých TV stanic je ubohá, lidé jsou vlastně „přinuceni“ si vybrat. Záleží na každém, co se mu líbí, od toho TV zábava je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek