luciano

Na které frekvenci nyní vysílá italská TV stanice Rai1?

Nejlepší odpověď
annas

Italská národní televize RAI zahájila vysílání svých programů RAI Uno, RAI Due, RAI Tre na novém transpondéru satelitu Hot Bird 6 (13°E), na kmitočtu 10,992 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 2/3. Stanice se vysílají kódovaně v systému Seca Mediaguard.

Uvedené stanice vysílají nadále volně na satelitu Hot Bird 2 (13°E), na kmitočtu 11,766 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 2/3. Některé pořady RAI Uno, RAI Due a RAI Tre jsou zde kódovány z důvodu omezení vysílacích práv. RAI Uno vysílá v digitálním přenosu i přes satelit Astra 19,2°E.

http://www.pa­rabola.cz/zpra­vicky/3701/ka­naly-italske-televize-rai-uno-rai-due-a-rai-tre-kodovane-na-satelitu-hot-bird-6/

Dodatek:

Věřím, že už budeš klást své otázky správně formulované a nebudeš se pak po poskytnutí odpovědi vysmívat odpovídajícím, že „naletěli“. Tvá otázka „hladomorna“ (neuvědomuji si přesnou formulaci), v níž jsi zlehčoval odpovědi, zmuizela. Škoda, mnozí si mohli udělat obrázek… Nechápu, kdo měl zase zájem ti nahrávat, protože legrace ti nevyšla… Nebo sis chybu uvědomil sám a požádal o smazání otázky. Zřejmě jsi netušil, že slovo morna existuje … Smáli se jiní …
Reagovala jsem v tomto duchu, pamatuji si i na odpověď Quentose.

Další odpovědi
hanulka11

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ra­i_1