marci1

Která vánoční destinace je pro Američany nejlepší na světě? 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

Že by Praha?

Další odpovědi
JájsemRaibek

Gvantanamo? :D

anonym

Skvěl, marci1 porušuje pravidla a je smazané upozornění na to. Admin zase myslí prdelí.

marci1

Ad:Lamalam: Super, je to Praha. Díky. 🙂
http://praha.id­nes.cz/trhy-na-staromestskem-namesti-jsou-nejlepsi-vanocni-destinaci-pv3-/praha-zpravy.aspx?c=A151228­_150336_praha-zpravy_nub

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

🙂

anonym

Vidím, že administrátor je v akci. Jsem zvědav, zda mi odpoví na dotaz v emailu!