Damiana

Která televizní (filmová, knižní, divadelní…) postava byla tak dobře napsaná, že jste ji z duše nenáviděli (a proč)?

Nejlepší odpověď
redy

Třeba Niklová je zlá drbavá bába.
V každým filmu nebo seriálu se najde výkvět naší společnosti.

Další odpovědi
Larissa

Teď ten doktor z Ordinace. 🙂 Když zapřemýšlím, určitě se jich najde spoustu, lidé jsou ve vytváření záporných a nesympatických postav mistři! Čím to asi bude…? 🙂