Heřman

Která služba má nejtěžší práci.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Sanitka

Jsem pro RZP,bývalý manžel byl chirurg a sloužil i rychlou,tak vím o co kráčí.Hasiči jsou často zneužívaní na banality a většinou zasahují i se záchrankou,takže jde spíš o náročnou a nebezpečnou práci.Obdiv všem a doufám,že nebudu muset žádných takových služeb využít…:D

Další odpovědi
Damiana

Sanitka

Podle mne jednoznačně „Erzeta“. Všechny záchranné složky mají těžkou práci. Hasiči zejména fyzicky, u Policie to bývá i psychologie a strategie, ale Záchranná služba má v sobě tohle všechno a navíc odbornost – umět zachránit lidský život. Poskytnutí první pomoci, správná a rychlá diagnóza, zklidnění a ošetření zraněného je náročné po všech stránkách.

zzzzz

Hasiči

Doplňuji:
Myslím si, že hasiči, ti přímo riskují životy, skoro u všech zásahů. Ale sanitka ji má také těžkou, hlavně psychicky. Policii vidím často někde zašitou na kraji lesa pospávat, nebo pít kávičky na pumpě, ale jistě i mezi nimi budou takoví, kteří svou práci dělají rádi a poctivě.

WeeBear

Hasiči

Velké rozhodování mezi hasiči a sanitou. Byť jsou obě dvě práce velmi náročné, tak volím hasiče, jelikož jsou (hlavně při požárech) v nebezpečí a riskují vlastní život.

Rocker

Hasiči

gepik

Policie

veruska

Hasiči

Hasiči.Psychic­ká,fyzická zdatnost,poskytnutí první pomoci.

honza19hk

Hasiči

Doplňuji:
u každého to je jiné,ale z vlastní zkušenosti(jsem také hasič) vím že to fyzicky náročná práce a v dnešní době špatne placená.

U poldů to je nebezpečné v tom že se jim může někdo pomstít nebo můžou být zastřelelni,zra­něni.atd…

A záchranka: tam je to spíš o zkušenostech ale také zodpovědnosti.

led

je škoda, že ste nedali viac možností na odpoveď.
Nedá sa presne určiť, ktorá z menovaných služieb je najťažšia. Ak má zásah, nemá nik z účastníkov čas myslieť na seba, veľakrát riskuje a tam kde rozum káže zastaviť. Všetky tri služby majú službu náročnú aj fyzicky aj psychicky, všetko záleží od okolností.
Ako aktívna dobrovolníčka, po skúsenostiach pri zásahoch, si vážim všetky tri služby rovnako bez výnimky a nerobím rozdiely pri ich hodnotení.

led

PS.
vaša otázka mi pripomína debatu školkárov:
chlapec – heč, ja mám väčšie auto
dievča – a ja mám krajšiu bábiku
obaja majú pravdu…