Avatar uživatele
Heřman

Která služba má nejtěžší práci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Sanitka

Jsem pro RZP,bývalý manžel byl chirurg a sloužil i rychlou,tak vím o co kráčí.Hasiči jsou často zneužívaní na banality a většinou zasahují i se záchrankou,takže jde spíš o náročnou a nebezpečnou práci.Obdiv všem a doufám,že nebudu muset žádných takových služeb využít…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Sanitka

Podle mne jednoznačně „Erzeta“. Všechny záchranné složky mají těžkou práci. Hasiči zejména fyzicky, u Policie to bývá i psychologie a strategie, ale Záchranná služba má v sobě tohle všechno a navíc odbornost – umět zachránit lidský život. Poskytnutí první pomoci, správná a rychlá diagnóza, zklidnění a ošetření zraněného je náročné po všech stránkách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Hasiči

Doplňuji:
Myslím si, že hasiči, ti přímo riskují životy, skoro u všech zásahů. Ale sanitka ji má také těžkou, hlavně psychicky. Policii vidím často někde zašitou na kraji lesa pospávat, nebo pít kávičky na pumpě, ale jistě i mezi nimi budou takoví, kteří svou práci dělají rádi a poctivě.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Hasiči

Velké rozhodování mezi hasiči a sanitou. Byť jsou obě dvě práce velmi náročné, tak volím hasiče, jelikož jsou (hlavně při požárech) v nebezpečí a riskují vlastní život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Hasiči

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Policie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Hasiči

Hasiči.Psychic­ká,fyzická zdatnost,poskytnutí první pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Hasiči

Doplňuji:
u každého to je jiné,ale z vlastní zkušenosti(jsem také hasič) vím že to fyzicky náročná práce a v dnešní době špatne placená.

U poldů to je nebezpečné v tom že se jim může někdo pomstít nebo můžou být zastřelelni,zra­něni.atd…

A záchranka: tam je to spíš o zkušenostech ale také zodpovědnosti.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

je škoda, že ste nedali viac možností na odpoveď.
Nedá sa presne určiť, ktorá z menovaných služieb je najťažšia. Ak má zásah, nemá nik z účastníkov čas myslieť na seba, veľakrát riskuje a tam kde rozum káže zastaviť. Všetky tri služby majú službu náročnú aj fyzicky aj psychicky, všetko záleží od okolností.
Ako aktívna dobrovolníčka, po skúsenostiach pri zásahoch, si vážim všetky tri služby rovnako bez výnimky a nerobím rozdiely pri ich hodnotení.

před 4403 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

PS.
vaša otázka mi pripomína debatu školkárov:
chlapec – heč, ja mám väčšie auto
dievča – a ja mám krajšiu bábiku
obaja majú pravdu…

před 4403 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek