zjentek

Která barva je vhodná (u chlapa) k černé košili?

Konkrétně tričko pod ní (když už to musí být).

Odpovědi
aliendrone

V zásadě jakákoliv, bo triko/nátělník by NEMĚL být z pod košile vidět. Fakt, že se dělají v různých barvách je ti jistě znám, ale i tak doporučuji vyhnout se „genderově progresivním barvám“. Nikdy nevíš, kdy to s tebou sekne a nechceš snad rozrušit paramedika při záchraně tvého života!?

On už mu jistě stačí pohled na samotného 3jentka (bez dalšího), natož kdyby po roztržení tvé košile na něj vykoukl růžový nátělník. To by také mohl omylem přiložit resuscitační elektrody na své spánky, místo na tvoji hruď. ;) :D :D

Takže se drž „svůj k svému“ hezky černé. :)

NEBO jinak, je to stejné jaku s fuseklemi a kalhotami. K černým kalhotům si NEBER bílé fusekle, abys nevypadal jako tydýt. Leda bys byl oživší M. Jackson, tam je to omluvitelné. ;) :)

Gus_Fring

Třeba já, když mám černé tričko a černou košili, tak nejsem ve tmě vidět vůbec.