Křečové žíly na nohou mohou vymizet po použití kopřiv?Přečetl jsem si tu radu na internetu a trpím už měsíc,do kdy ještě

Dalši zpusob je kysele zeli,to přijde jako druhe na řadu když neuspěju s kopřivami.rad bych slyšel radu jen od toho kdo se vylečil,jine radílky nemiluju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

tak se palte dál ale křečové žíly nezmizí,kopřivy se používájí jako prevence,né když už je máte
Doplňuji:
bohužel jinak to nejde
http://www.plasticka-chirurgie .info/…

Další odpovědi:

Bronzový

No,pokud chcete počkat až se vám ve varixu udělá trombus,ten se pak utrhne a doputuje vám do srdce,nebo budete mít štěstí a srdcem projde aniž byste dostal infarkt,tak vám doputuje do mozku a mrtvička vás nemine.Jinak upalujte k lékaři pro stahovací punčochy a domluvte se na odstranění.Záleží na tom,jak velké varixy jsou,třeba punčochy pomohou,ale zelí a kopřivy opravdu ne.Omlouvám se,že zkouším poradit,ale myslím,že jsem zkušený radílek.

Zlatý

Pomáhá kombinace.
Kopřivy + kyselé zelí. Je potřeba užívat vnitřně i obkládat, pravidelne 2* - 3* denně cca 8-9 let.
To bylo na tom netu malinkým písmem.
Neznám ale nikoho, kdo to vydržel ani nikoho, kdo se tímto vyléčil.
Protože, jak správně píšete - mohou.

Pokročilý

Praxe čarodějnice je již 25let ale takoví lék nebo bylina aby zmizeli křečové žíli podle mne není.Vím že radílky nemilujete ale mněl by jste trochu naslouchat a nemyslím tím že co řeknou tak okamžitě tomu věřit,ale přemýšlet nad tím zdali i někdo jiný má pravdu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.