moonk

krasny den…

Dobrý den,mám takovej dotaz pred vice jak 4 lety,jsem se s pritelkyni byli pobavit neco jsme si dali k piti nakej alkohol takze byla nalada.Pak tam prisel znamej ten nam nabidl pervitin tak jsme to ze zvedavosti zkusili no hroznej zazitek,nevim co nas to napadlo sli jsme do lesa a tam jsme si zacali delat dobre jenze nekdo nanas zavolal policii,nez tam prijela hlidka tak pritelkyne stacila odejit ja ne byl jsem nak mimo.Policie me jen skontrolovala videli jak jsem mimo chtel jsem privolat sanitku tu mi privolali a kdyz prijela ta sanita,tak policie odjela…me jen odvezla sanita do nemocnice kde mi dali nake leky a pustili me domu.Tak jsem se chtel zeptat protoze jsem se docetl ze exhibicionsmus muze byt brano jako vytrznictvi jak by ta policie postupovala kdyz by to brala tak ze jsem se tam dopusti tr cinu vytrznictvi,jestli by me odvezli hned ten den na policii k vyslechu nebo az po tak dlouhe dobe myslim az ted po 4 letech…Ta policie ma jen skontrolovala a odjela nic vic..nekde jsem cetl ze to je jen prestupek verejneho pohorseni… az ze kdyz by me chteli obvinit tak by me zadrzeli zrovna jako podezreleho a ne az potak dlouhe dobe…zadny zaznam nebo protokol semnou nepsali jen venku skontrolovali tod vse.diky za radu krasny den Romanl Vondracek

Nejlepší odpověď
www

No to je zase otázka..
Teď, po čtyřech letech ti přišlo něco od policie, nebo na co se ptáš?
Pokud by tenkrát policie usoudila, že je z nějakého důvodu podat vysvětlení ap., učinila by to hned.

Další odpovědi
anonym

Podobná otázka (pravděpodobně z tvého staršího nicku) tady před nedávnem už byla řešena.
Po čtyřech letech bych se tím být tebou, nezabývala! To na to celou dobu myslíš nebo proč se na to dokola ptáš?

anonym

Věcný odkaz ve zdroji k replice od Bohemica:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-mame-s-pritelkyni-takovej-dotaz-vic-jak-predrokem-jsme-se-na-louce-milovali