Máte někdo zkušenost s koupí kola na internetu?

Dobrý den, prosím, máte někdo zkušenosti s koupí kola přes internet? Jaký je rozdíl oproti kamenné prodejně? Chci si pořídit nové kolo, ale jsem z malého města a teď jsem v situaci, kdy nejsem schopná sednout do auta a dojet si do nějakého většího cykloobchodu, tak mě napadla tato možnost. Předem děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

Pokud víš, co chceš, není to problém...
Jestliže ale potřebuješ s výběrem poradit (a třeba si kolo a jeho výbavu ´osahat´), je lepší kamenná prodejna - ovšem s prodavačem odborníkem...
;-)

Stříbrný

Zajíc v pytli, nejistota a obtížná, nákladná případná reklamace, lépe dej známému dvě stovky na benzín a zajeď si do okresního města vybrat in natura, vyjde to levnějc, to je můj názor.

Já bych se toho zas tak nebála, kolo přes eshop jsem už kupovala a určitě bych do toho šla i podruhé, byla jsem moc spokojená. Měla jsem předvybráno, po emailech jsem si nechala poradit a super. Ale asi musíš narazit na dobrý a spolehlivý obchod...

Já jsem takhle kupovala kolo pro syna, když jsem potřebovala dárek k narozeninám a zrovna jsem ležela v nemocnici. Dostala jsem od známého tip na Bikegallery, řešili jsme po emailech, v jakém terénu bude syn jezdit, jakou bychom měli představu, jaký máme rozpočet atd. Měla jsem z toho teda hrozný strach, ale úplně zbytečně, všechno proběhlo úplně v pořádku.

mam, z prvopocatku jsem se toho bal, ale kupovali jsme cca 2 roky nazpatek kolo synovi na https://www.krabcycles.cz/ a vsechno probehlo v pohode. Letos jsem si tam poridil i kolo pro sebe - smontovali ho a bylo k vyzvednuti v Podoli, odkud jsem na nem rovnou odjel domu..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.