Bronzový

Dají se vůbec v dnešní době koupit horská kola bez odpružené přední vidlice ?

Sháněl jsem po obchodech nové neodpružené horské kolo ale nemohl sehnat...
Doplňuji:
Ar> díky aspoň za tip. Já fakt nevím, proč se musí vyrábět kola pouze odpružená. Odpružení není vždy nutné a přidává to kila navíc.

Odpovědi:

Bronzový

Nehci řešit důvod, proč chceš pevnou přední vidlici. Problém je v tom, že dnes se rámy na bike děají na sloupek vidlice 1" 1/8 a pevné vidlice jsou převážně s 1" sloupkem. Jediná možnost je sehnat nějaký hodně výběhový typ, kde má rám ještě krk na 1" sloupek a dát pak pevnou vidkli. Je pravda že u těch levnějších kol je přední vidle spíše atrapa a člověk pak vozí 2 kila navíc.
Doplňuji:
Tady jedno máš http://aukro.cz/…
Je to ,ale fakt zoufalé, je to tak na úrovni kola před 25 lety aještě to nejobyčejnější.

Zlatý

K čemu by bylo horské kolo bez odpružené přední vidle? Horské kolo je určeno na ježdění v těžším terénu a nemít odpruženou vidli mi přijde jako masochismus. Pokud ale nechceš jezdit v těžším terénu, pak k tomuto účelu dobře poslouží krosové kolo a v kategorii krosových kol se najde řada produktů vybavených pevnou vidlí.

ano dá ale musíš si zajít do nějakého obchodu a zeptat se ho jestly to nemá on a když ne tak se zeptej kde jinde

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.