tommicze

Kde sehnat stare kolo?

Potřebuji sehnat staré kolo, závodku (favorit) nebo ukrajinu. Nevím kde bych mohl sehnat takové kolo do cca 500. Koukal jsem na inzeraty na internetu, ale nic z českých budějovic, a kdyz jo, tak to stojí za … mohly by mi třeba vyhovět ve zběrném dvoře? kdybych jim dal třeba 100 a vzal si tam kolo?

Odpovědi
HugoCharles

Šrotoviště. Nebo zajdi do romské čtvrti, tam ti za 500 seženou nejnovější model..

marci1

Pokud chcete sehnat opravdu jen staré kolo, zkuste bazary a zastavárny v Českých Budějovicích.