Kde u nás shánět díly na renovaci starého kola?

Mám doma rám na staré kolo se sedátkem a řídítky, asi ze 40. let. Rám je funkční a zrenovovatelný, chromované části by asi šly vyleštit. Chtěl bych si na kolo sehnat nové díly (případně díly z druhé ruky) a zrenovovat ho. Přesně takové kolo totiž sháněla přítelkyně, tak jsem jí ho pak chtěl dát jako dárek. Viděli jsme podobné mockrát ve Švédsku, ale je toho plné taky Dánsko a Nizozemí.

Problém ale je, že když zadám na vyhledávači „díly na kolo“, „ráfky“, „blatníky“, atd., vyjedou mi plastové věci a sportovní ráfky na MTB, takže pro moje účely nevyhovující. Díly se dají sehnat v zahraničí, ale zas je drahé poštovné. Kde takové díly u nás sehnat? Mimochodem, pak bych chtěl dokoupit i proutěný nebo látkový košík s pevnou konstrukcí na řídítka, to taky nevím, kde se tu kupuje. Jo, a kdyby někdo věděl o šikovném opraváři ze staré školy (nejlépe na Moravě), kdo by mi s tím za rozumnou cenu mohl pomoci, byl bych vděčný. Díky za odpovědi. :)

Odpovědi
Drap

Jedině bleší trhy, kovošroty, sběratelé, popžípadě kůlny a půdy někde v malých vesničkách. Pokud se nepodaří, tak zbývá už jen výroba na zakázku a to je značně problematické a drahé, V kobošrotě jsem ale již několikrát narazi na části, někdy i celá starí koa, a některé byly skvosty.