Avatar uživatele
TOM11170

Kopírování z flešky

Od kamaráda jsem si z flešky zkopíroval do složky Adobe Photoshop a když to v té složce otevřu,je tam spousta souborů,ale nějak nemůžu najít ten,z něhož bych to nainstaloval (setup) do počítače,přitom podle velikosti by měl být ten hlavní soubor celý. Pomůže někdo? Kamarád i fleška už jsou pryč,takže se k tomu už nedostanu,mám prostě jen zkopírovaný soubor ve složce a nejsem schopen to z něj nainstalovat.Díky.
Doplňuji:
hanulka:to je moc drahý:)suwa:taky mi to přijde logický,takhle by to koupil jeden a milion okopčilo,to je fakt. Díky všem. Gimp mám,ale k tomu Adobe mám manuál v češtině.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Adobe Photoshop je placený program, tak nejspíš kopírování přes flash disk nebude možné. Doporučuji vybrat jiný vhodný program – PhotoFitre, Gimp, Picasa…které jsou free, nebo do programu investovat nějakou korunu.
Doplňuji:
Já jsem postupovala takto : Picasa používám na základní úpravy – ořezání, vyladění barev, odstranění červených očí, případně na zmenšení formátu pro odeslání s mailem, ale i na tvorbu prezentací s hudbou. Na Gimp jsem absolvovala kurz, ale vadila mi práce s vrstvami, tak jsem přešla na PhotoFiltre, tam je to mnohem snazší – retuše, koláže, příprava pro GIF…No a teď zas něco dělám opět v Gimpu, protože třeba retuše se tam dělají líp. Všechny programy jsou v češtině a free. Chce to jen trpělivost, zkoušet a trénovat, určitě na to přijdeš 🙂. Jo a ještě něco – právě tyto programy jsem snadno mohla pomocí flashky přenést do jiného PC bez potíží.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

instalační soubor se pozná podle exe nebo ins

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Souhlasím se Sůwou, jen doplním že v případě photoshopu se nejedná o koruny nýbrž desetitisíce… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

a co si stáhnout toto
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/a­dobe-photoshop/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Zatím jsem neviděl funkční portabble (přenosný na flash disku) program Photoshop. Vždy se to chtělo nainstalovat a zaregistrovat (koupit). Jednou či dvakrát jsem nějakou přenosnou verzi zkoušel a nefachčilo to tak jak mělo. Takže to šlo z flashky pryč.
Doporučuji tak jako ostatní programy Photofiltre nebo Zoner. Gimp pro jeho netypické ovládání moc rád nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Otázkou je, co jsi zkopíroval. Instalačka má 4 složky + Set-up.exe, kterým se spouští instalace. Jestli to tak nemáš, tak si raději stáhni originál ze stránek výrobce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

pro suaeda: verzi portable má Gimp, ty ostatní jsem pomocí flash disku přesunovala, tedy do dalšího PC z disku nainstalovala. Byla to jediná možnost, protože na chalupě mám tak slabý signál, že bych nestáhla ani program o pár kB.

před 4388 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek