Avatar uživatele
Pupy

Soubory změnené na zástupce

Mám flashku a v ní různé dokumenty především psané ve wordu, worku apod. Ještě před pár dny jsem složky v pohodě otevřela, ale včera koukám a všechny složky na flashce jsou změneny na zástupce, tudíž je vůbec neotevřu. Nevíte co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RedC22

Soubory ani složky se samy od sebe nikdy nemění na své zástupce.

Bohužel, nepochopil jsem z tvého popisu, co se ti se souborama mohlo stát, ale určitě se nestalo to, co popisuješ. Je to hovadina.

Nenahrála si to už původně na flashku jako zástupce a teď to jen pouštíš na jiném počítači?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Tento problém sa stáva pri nesprávnom kopírovaní (zámenou za zástupcov), ak nechtiac kopírujete zástupcu programu miesto samotného súboru.
Pokiaľ používate flešku v zdrojovom počítači (odkiaľ ste kopírovali), tak všetko funguje a nechcenú zámenu si nemusíte uvedomiť. V prípade použitia flešky v inom počítači si vlastne prenášate len skopírovaného zástupcu s prerušeným spojením so zdrojom, takže spojenie so zdrojom nemôže byť nadviazanie..
Takže ešte raz:
kopirujte súbor – program, dokument a nie jeho zástupcu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vaiko

Už se mi to taky stalo, že jsem správně zkopíroval soubory a po čase se z nich stali jen zástupci, bohužel zástupce bez zdroje nijak neotevřeš ten pouze na zdroj odkazuje holt je dobré mít víc než jednu zálohu dat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek