Pupy

Soubory změnené na zástupce

Mám flashku a v ní různé dokumenty především psané ve wordu, worku apod. Ještě před pár dny jsem složky v pohodě otevřela, ale včera koukám a všechny složky na flashce jsou změneny na zástupce, tudíž je vůbec neotevřu. Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
RedC22

Soubory ani složky se samy od sebe nikdy nemění na své zástupce.

Bohužel, nepochopil jsem z tvého popisu, co se ti se souborama mohlo stát, ale určitě se nestalo to, co popisuješ. Je to hovadina.

Nenahrála si to už původně na flashku jako zástupce a teď to jen pouštíš na jiném počítači?

Další odpovědi
led

Tento problém sa stáva pri nesprávnom kopírovaní (zámenou za zástupcov), ak nechtiac kopírujete zástupcu programu miesto samotného súboru.
Pokiaľ používate flešku v zdrojovom počítači (odkiaľ ste kopírovali), tak všetko funguje a nechcenú zámenu si nemusíte uvedomiť. V prípade použitia flešky v inom počítači si vlastne prenášate len skopírovaného zástupcu s prerušeným spojením so zdrojom, takže spojenie so zdrojom nemôže byť nadviazanie..
Takže ešte raz:
kopirujte súbor – program, dokument a nie jeho zástupcu

vaiko

Už se mi to taky stalo, že jsem správně zkopíroval soubory a po čase se z nich stali jen zástupci, bohužel zástupce bez zdroje nijak neotevřeš ten pouze na zdroj odkazuje holt je dobré mít víc než jednu zálohu dat.