Soubory změnené na zástupce

Mám flashku a v ní různé dokumenty především psané ve wordu, worku apod. Ještě před pár dny jsem složky v pohodě otevřela, ale včera koukám a všechny složky na flashce jsou změneny na zástupce, tudíž je vůbec neotevřu. Nevíte co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Soubory ani složky se samy od sebe nikdy nemění na své zástupce.

Bohužel, nepochopil jsem z tvého popisu, co se ti se souborama mohlo stát, ale určitě se nestalo to, co popisuješ. Je to hovadina.

Nenahrála si to už původně na flashku jako zástupce a teď to jen pouštíš na jiném počítači?

Další odpovědi:

Zlatý

Tento problém sa stáva pri nesprávnom kopírovaní (zámenou za zástupcov), ak nechtiac kopírujete zástupcu programu miesto samotného súboru.
Pokiaľ používate flešku v zdrojovom počítači (odkiaľ ste kopírovali), tak všetko funguje a nechcenú zámenu si nemusíte uvedomiť. V prípade použitia flešky v inom počítači si vlastne prenášate len skopírovaného zástupcu s prerušeným spojením so zdrojom, takže spojenie so zdrojom nemôže byť nadviazanie..
Takže ešte raz:
kopirujte súbor - program, dokument a nie jeho zástupcu

Pokročilý

Už se mi to taky stalo, že jsem správně zkopíroval soubory a po čase se z nich stali jen zástupci, bohužel zástupce bez zdroje nijak neotevřeš ten pouze na zdroj odkazuje holt je dobré mít víc než jednu zálohu dat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.