jackhammer86

Co se stane, když přijde kontrola při nemocenské a nedostane se ke mně kvůli nefunkčnímu zvonku?

Kontrola nemocenské a nefunkční zvonek

Dobrý den co se stane když mi přijde kontrolal od socialky nebo od zamsětnavatela a zároveň můj zvonek není označen protože je nefunkční protože je zbytečné označit nefunkční zvonek.. děkuji

Odpovědi
Ušel ventil

Nefunkční zvonek je jen a jen tvůj problém ,
toto kontrolu vůbec nezajímá ,
nenajdou tě a jsi v hlášení
si ho sprav.

orestez

Neděkuj. Vše lze slušně vyřešit. Je jasné, že nemáte důvod ani síly provozovat své aktivity, když zrovna spíte přes den a jste doma jako ve spícím království nemocnice. Zvonek nezvoní, zkoušeno, – trochu zvoní, ale nevzbudí. Papír se záporným hodnocením ve schránce, navíc spojen s návštěvou budovy vzdálené x km do x patra. Telefonní číslo pacienta, pokud už je, tak by mělo být občas aktualizováno ze strany pacienta, aby se ženská od kontroly mohla dovolat když vám nefunguje zvonek a jste doma. Tato pracovnice je povinna uvést do jakéhosi výkazu skutečnosti. Buď máte povoleny vycházky, nebo ne, proč jste nereagoval. Ani tato milá osůbka Vám nejde po krku, ani vaše přidělená zdravotní sestra, ani lékař Vás nezabije. S prázdným výkazem od kontroly v té budově budete poslán ke svému lékaři, který Vám vydal PN. A tam nastane problém, že jste nebyl doma, spal, neslyšel zvonek, tel. číslo neexistuje, patro je bůhví kde, prostě jste na lístek do schránky. Tam je pokuta odebrání části náhrady za marodění u zaměstnanců. Takže návod jsem Vám napsal, stačí na zdravotní kartu opsat aktuální používané Vaše tel.č, protože se chodí paní dívat k lékařům osobně, jak to teď mají ze zákona. Pokud budete hloupý jako já, kterému taky nikdy ten zvonek nezvonil a spal přes den, tak udělejte to, co máte ve schránce. Pokud máte trochu sociálního cítění jako já, tak nakupte já nevím co a běžte se omluvit.

Ale jestli je Vaše otázka položená na principu jak se schovat, jak ošulit zákon, tak tímto pohoříte. No, z kterého města píšete? 🙂

annas

Stačilo nahloédnout do archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kontrola%20ne­mocensk%C3%A9

orestez

Kontrolu od zaměstnavatele – otrokáře – kapitalisty odděluji od reality do Diskuze. Ne paradoxně má větší váhu kontrola dvou chlapů s autem vybaveným s GPS.
Věnujte prosím, pokud to půjde pozornost každé mé věty.
A nebojte se, buďte slušný, vždyť jste slušný, pracujete, odvádíte daně. Mír.