Co byste dělali, kdyby někdo zazvonil a řekl, že jste zdědili třeba 50 mil. EU?

Neřešte to, že nikoho takovýho po kom byste tohle zdědili neznáte.Teď nevím, do jaký kategorie to šoupnout 🙂téé jedno
Doplňuji:
šmarjáááá, to je jen JAKO, snad máte nějaký sen,ne? Přemýšlejte, co byste chtěli, po čem toužíte, zajímalo mě, kdo má jaký životní sen, který by(kdyby to šlo) mohl uskutečnit, je to JENOM JAKOOOOOOOOOO!!!Sni­žuju sumu na 5 000 EU, když si neumíte hrát s tím JAKO!

Nejlepší odpověď
anonym

Řekla bych, že apríl byl v dubnu. A vůbec tolik peněz bych ani nechtěla. … Navíc nemáme zvonek, tak by nikdo nezazvonil.
Doplňuji:
Peníze mě nezajímají – stačí mi i ty, které mám. Raději mám svobodu, lásku a porozumění. … Ale kdyby někdo zaklepal, že mě vezme třeba do přírody, tak bych byla raději.

Další odpovědi
Sůwa

Nejspíš máš na mysli, jaká přání by si člověk s takovou sumou, navíc získanou nečekaně, splnil. Tak o tom jsem už mnohokrát přemýšlela, ale nemám žádné přání, které by se dalo penězi zaplatit. Všeho mám akorát, materiálně nestrádám o co jsem v životě přišla, už vrátit nelze. Tak bych nejpíš hledala někoho, komu by ty peníze opravdu pomohly.

bolak

Koupil bych si kosmodisk.

Ale to co tu píšeš se stát nemůže, protože už nám pár tejdnů nefunguje zvonek.

Tady máš ještě pár podobnejch dotazů, možná tam objevíš nějakej názor co tě vnitřně uspokojí ↓↓↓

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybyste-meli-nekonecno-korun
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byste-udelali-kdyby-jste-vyhrali-v-loterii
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/milonova-vyhra-v-loterii
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekoho-kdo-vyhral-nejakou-velkou-sumu-penez-milion
Doplňuji:

A pak bych zavolal Pudlíkově kámošce.

anonym

odešel bych z toho to státu, sice je všude chleba o dvou kůrkách, ale myslím si, že jinde lépe. To co se děje posledních pár let mne jen v tom utvrzuje.

iceT

V první řadě by mě asi cip střelil,v druhé řadě bych se po probrání z mdlob šla přesvědčit,jestli náhodou není apríla.
A v třetí řadě se stejně nic takového nestane…
Doplňuji:
Ale tak to jsi se měla zeptat-Jaký je váš sen?-a ne co byste dělali,kdyby…je dobré snít,to ano,ale snít reálné sny, ne každý by uměl s tolika penězi zacházet,moc peněz ještě nikomu štěstí nepřineslo a ne vše se penězi dá zaplatit…

Pudlík

První co bych řekla: jestli si děláte legraci, tak odejděte.
A jako druhý bych vyskočila a začla volat kámošce… :D

Lukasy

Začal bych žit..

anonym

To jsme hráli jako malí takovou hru…co bys dělal, kdybys měl dva miliony a jako malí jsme se u toho uměli i pořádně pohádat 🙂, no vím, že se to nikdy nestane, ale zkuste zavřít oči…někdo si představí kasíno plný krásek, jiný novou Tatru, další poletí do vesmíru, nebo se nechá v Americe uměle oplodnit, protože si myslí, že tam to určitě výjde, …mě by momentálně ke štěstí stačilo, kdyby za mě někdo uvařil oběd, na který už je stejně pozdě, protože tady sepisuju nesmysly a opaluju se u toho:DD

DarkCyberq

Mmmmm… Mno asi bych dostal infarkt ? , a pak R.I.P =O xD

Btw. ale, ovšem ,, Kdyby ,, Takže bohužel nic, a můžu si o těch penězích jen a jen nechat snít.