Zlatý

Konspirační teorie postavená na hlavu

Právě jsem četl na Novnikách článek o konspiračních teoriích ohledně pádu polského vládního speciálu:
www.novinky.cz/…

zdá se mi to ovšem poněkud přitažené za vlasy - copak těla zesnulých nešla na pitvu? Patolog by příčinu smrti přece zjistil hned, obzvlášť pokud by jí byl průstřel životně důležitých orgánů.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Byla to jen otázka času kdy přijde někdo s něčím podobným.Osobně si myslím že je to nesmysl.To si nikdo netroufne takový risk,to by byl takový malér...

Další odpovědi:

Bronzový

Včera na nově jsem se zase pobavil. Ve zprávách tam pouštěli to amatérské video natáčené mobilem. Pravděpodobně 3gp video s velmi nízkým rozlišením a strašným zvukem.

Komentátor říkal "v pozadí jsou slyšet výstřely" a zvuk z videa se zesílil, žádné výstřely slyšet nešly.

Dále říkal "Celá posádka má být mrtvá, ale tady v troskách letadla vidíme lidskou postavu", pričemž byl v obraze označen hustý stoupající dým...

No a Novinky nejsou se svou kvalitou na tom ani o trochu více. Jejich obliba je zapříčiněna jednou věcí - jsou na Seznamu (nejnavštěvovanější české stránce).

čtenář potřebuje být klamán

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.