bramboracek

konec sveta..!

verite na konec sveta?… ja sem na to veril ale po tom co furt rikaj ze bude a zatim nebyl tak ted nevim jestly tomu 21.12.2012 mam verit nebo ne…:/

Nejlepší odpověď
fcoop

Prokrista – nechcete už K O N E Č N Ě těch dotazů na Konec Světa nechat?

Vždyť je to jak vleklý průjem a konec v nedohlednu.Dos­tane nás dehydratace.

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/241409-behem-100-let-lidstvo-vyhyne-predpovida-znamy-mikrobiolog.html

Další odpovědi
anonym

Urcite verte. Pokud neverite , tak to by jste byl uplny blazen. Bude 21.12. 2012 ve 21.12 hodin. Budeme mit tedy jeste cely den a to je pozitivni zprava. Jupiii ! -iv-

Elk

Chápu, že jsi tady fakt nováček, tak to beru. Tahle otázka je jedna z nejfrekvento­vanějších a proto Ti poradím – možná i někdo další – jestli s chceš skutečně zeptat na – pro Tebe zajímavou věc, zadej si to do modrého políčka nahoře – vyhledávač – buď tam odpověď najdeš anebo pak se vrať sem. To je jenom radička, né výtka!
Ale za sebe Tě tady vítám a klidně se přidej.
Mimo jiné konec světa sezatím neplánuje…

eLx

třeba umřeš ještě dřív, než k tomu dojde (nemyslím si, že se to stane)… radši žij už teď :)

dagmarka111

Snad nebude,jinak nevím jestli ti mám poradit aby si věřil nebo ne.Doufám že nebude a dožijem se do 100 let.

arygnoc

21. 12. 2012 ráno si dám 4 piva, koupím pytlík buráků, zabalím ručník a začnu stopovat.
Třeba i Vogony.