Tříska

Věříte na konec světa 21.12.2012?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

Bez komentáře:http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=V%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+na+konec+sv%C4%9B­ta+21.12.2012%3F&sa=­Vyhledat#1192

Další odpovědi
tuCZek

Ne

Používej nejprv vyhledavač,než začneš stupidně otravovat!!!

led

Ne

Už ma tie konce sveta začínajú nudiť.
Ozajstný koniec sveta si spôsobia ľudia sami medzi sebou. Preto citujem slová klasika:
Lidé bděte!
dodávam:
a neblbněte!

anonym

Ano

ANO,chci věřit,že skončí tyhlety otázky!!!

MilenaS

Ne

Ale jednou si tu planetu snejně zničíme, jestli se nezačneme chovat jinak a nejen k přírodě.

dudu

Ne

Jikra

Ne

quentos

Ne

filva

Ano

Kubas11

Ne

StavbyVysoc.

Ne

Konec nebude to nikdo ani neřekl jen je špatně přeložedo všude se mluvý o velkých změnách klimatu ten možná postihne nějaké organismy na planetě ale ne svět mi nejsme svět ale planeta je svět a ta tu bude etě pěkně dlouho

lola

Ne

Svědci Jehovovi a ostatní už ho také stokrát předpověděli a nic. Nikdo neví,kdy to příjde,proto by jsme měli žít každý den tak,jako by to byl náš poslední!

Itter

Ne

Ale v nějakým poblbnutí davu se něco někomu stane a ne jednomu člověku.

Deli

Ne

ARIS

Ne

Nevěřím, jedině, že by se do té doby lidstvo zničilo samo.