Avatar uživatele
bolak

Komu ze zdejších uživatelů byste udělili BAN, kdybyste měli práva admina…

A proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, barnajka, briketka10, pizlicka, anonym, anonym, Nazdar Bazar před 4341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

RPM – neustále uráží a mě to vadí, škoda,že to právo nemám !!
jsem tedy taky podle něj parazit, když mám invalidní důchod ??

jemu bych ráda dala jeden velký BAN !!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Každému,kdo jiné uživatele slovně napadá a vyjadřuje se o nich způsobem,jenž se nehodí mezi aspoň trochu slušné lidi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jeden, dva, tři – my jsme bratři; kterej je to mezi námi, co si zalez do tý slámy: ten ten, nebo ten, vyhoďme ho z kola ven. – A rozpočítadlo padlo na Vlka z lesa. – 🙂
Doplňuji:
Promiňte, že jsem se nechala unést, ale mám rozečtenou knihu Vyhoďme ho z kola ven (Ken Keney). A vlastně by se takové rozpočítání hodilo na celý Svět ve kterém lidé škodí více než tady na odpovědích.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prede dvema dny jsem napsala Adminum, at vymazou jednu diskuzi od Dr., a pak jsem jeste dodala, ze by bylo nejlepsi, kdyby vymazali i Dr. celeho. ! 🙂
P.S. Diskuzi nevymazali , Dr. take ne .. , tak cekam co prijde prvni. Bud vymazou me , nebo me Dr. posle podepsat rozvodove papiry . 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Všetky príspevky, ktoré majú niečo spoločného s vodou.
Lebo mám radšej víno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jednomu uživateli co tu pořád mě shazuje a přitom jsem od něj neviděl žádnou odpověď k věci.

pak těm věčným mazalům, ale spíš by bylo lepší jím toto právo mazat odepřít, aby mohli, alespoň číst a „vzdělávat se“.

s BANem je to složitější, protože pod IP se může skrývat celá část města, takže odříznete i nevinné lidi, což je trestný čin omezování osobní svobody i když to občanský zákoník, trestní zákoník, listina základních práv a svobod, ústav neříká, protože s internetem jaksi nepočítá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

miláčkové,nevim,jak vy,ale robert PM ode mne nedostane v zadnem prispevku ani jeden palec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
01Ricco

Nooo tak třeba takovej......­......., ale vlastně, vždyť on za to nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

No tak v každém případě parazitovi, na kterého pracujeme, za nějž platíme veškeré jeho výdaje a on se nám směje – přitom pracovat může; paralelně s tímto má zmíněný tolik drzosti, že zapleveluje všechny internetové diskuse svými nejapnými dotazy, vyjma dotazů obtěžujících („Uplaveš 50m bez kolíčku pod vodou?“), které tvoří kategorii sui generis. Samým závěrem bych rád vytýčil, že daná osoba dokonce vyhrožovala pracovnici obchodní společnosti, jejímž přemětem podnikáni je prodej výpočetní techniky, inzultací (fotografie zbraně „boxer“), pokud mu nesdělí, kolik uplave bazénů, jakým stylem (výhrůžka obsahovala i požadavek na foto v plavkách)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Tady jsou dva jasní abonenti na BAN a je to Michal Kolesa a GVKB.
Není náhoda, že všude jinde se jich rychle zbavili.
Mám velké obavy že se časem podobným způsobem projeví i Filantrop, ale nechtěl bych mu křivdit.
Bylo by docela zajímavé udělat sraz a kdo by si k těmto dvoum přisednul ke stolu až by je opravdu poznali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek