bolak

Komu ze zdejších uživatelů byste udělili BAN, kdybyste měli práva admina…

A proč?

Nejlepší odpověď
briketka10

RPM – neustále uráží a mě to vadí, škoda,že to právo nemám !!
jsem tedy taky podle něj parazit, když mám invalidní důchod ??

jemu bych ráda dala jeden velký BAN !!

Další odpovědi
iceT

Každému,kdo jiné uživatele slovně napadá a vyjadřuje se o nich způsobem,jenž se nehodí mezi aspoň trochu slušné lidi.

anonym

Jeden, dva, tři – my jsme bratři; kterej je to mezi námi, co si zalez do tý slámy: ten ten, nebo ten, vyhoďme ho z kola ven. – A rozpočítadlo padlo na Vlka z lesa. – 🙂
Doplňuji:
Promiňte, že jsem se nechala unést, ale mám rozečtenou knihu Vyhoďme ho z kola ven (Ken Keney). A vlastně by se takové rozpočítání hodilo na celý Svět ve kterém lidé škodí více než tady na odpovědích.

anonym

Prede dvema dny jsem napsala Adminum, at vymazou jednu diskuzi od Dr., a pak jsem jeste dodala, ze by bylo nejlepsi, kdyby vymazali i Dr. celeho. ! 🙂
P.S. Diskuzi nevymazali , Dr. take ne .. , tak cekam co prijde prvni. Bud vymazou me , nebo me Dr. posle podepsat rozvodove papiry . 🙂 -iv-

arygnoc

Všetky príspevky, ktoré majú niečo spoločného s vodou.
Lebo mám radšej víno.

Michal Kole

Jednomu uživateli co tu pořád mě shazuje a přitom jsem od něj neviděl žádnou odpověď k věci.

pak těm věčným mazalům, ale spíš by bylo lepší jím toto právo mazat odepřít, aby mohli, alespoň číst a „vzdělávat se“.

s BANem je to složitější, protože pod IP se může skrývat celá část města, takže odříznete i nevinné lidi, což je trestný čin omezování osobní svobody i když to občanský zákoník, trestní zákoník, listina základních práv a svobod, ústav neříká, protože s internetem jaksi nepočítá.

pizlicka

miláčkové,nevim,jak vy,ale robert PM ode mne nedostane v zadnem prispevku ani jeden palec.

01Ricco

Nooo tak třeba takovej......­......., ale vlastně, vždyť on za to nemůže.

Robert_PM

No tak v každém případě parazitovi, na kterého pracujeme, za nějž platíme veškeré jeho výdaje a on se nám směje – přitom pracovat může; paralelně s tímto má zmíněný tolik drzosti, že zapleveluje všechny internetové diskuse svými nejapnými dotazy, vyjma dotazů obtěžujících („Uplaveš 50m bez kolíčku pod vodou?“), které tvoří kategorii sui generis. Samým závěrem bych rád vytýčil, že daná osoba dokonce vyhrožovala pracovnici obchodní společnosti, jejímž přemětem podnikáni je prodej výpočetní techniky, inzultací (fotografie zbraně „boxer“), pokud mu nesdělí, kolik uplave bazénů, jakým stylem (výhrůžka obsahovala i požadavek na foto v plavkách)…

Ar

Tady jsou dva jasní abonenti na BAN a je to Michal Kolesa a GVKB.
Není náhoda, že všude jinde se jich rychle zbavili.
Mám velké obavy že se časem podobným způsobem projeví i Filantrop, ale nechtěl bych mu křivdit.
Bylo by docela zajímavé udělat sraz a kdo by si k těmto dvoum přisednul ke stolu až by je opravdu poznali.