mojitek

Komu se to podaří?

http://www.mo­illusions.com/2007/05­/glass-magic-trick-video.html
Doplňuji:
Priznam se,ze rozuzleni neznam,ale dvojitym sklem to nebude.Mam pouze tucha cim to je.
Napovim : podivejte se na tu tekutinu…

Nejlepší odpověď
anonym

všimla jsem si že čím víc to přelíval tím byla tekutina řidší jediné co mě napadá je že je do té tekutiny něco přidáno něco jako prášek do pečiva,ale jen nešumí,když dolil první sklenici tak tam zůstalo jako by trochu nějakého prášku

Další odpovědi
hanulka11

to se mi líbí, ale nepřišla jsem tomu na kloub

kapka

Řekla bych, že sklenice mají dvojitá skla a lije to jen do té mezery. Kdyby to lil doprostřed obyčejné sklenice, kouzlo by se jaksi nepovedlo…
Doplňuji:
A jo. Už tam tu vodu taky vidím.

mojitek

Miroslav : BINGO !!!

mojitek

burak : nevim jestli je to prasek do peciva,tam ale nejde o sumeni,tam jde o samotnou barvu,aby osalila oci..ale jste na dobre ceste.

anonym

neřekla bych že je to přímo prášek do pečiva,jen tím že se to přelívá hustota je čím dál větší ubývá hmota za to přibívá čistá voda,jsem z toho jelen

anonym

oprava hustota je čím dál menší