Danina65

Komu doma v obýváku létala dne 6. 12.!!! dobře živená masařka?

Ano, čeština je věc nádherná a já na ní opět zakopla, chybí mi tam slůvko také…Protože hledět zadumaně na druhou svíci adventní, a u toho poslouchat rambajs masařky, přišlo mi to srandovní.

Nejlepší odpověď
led

Tebe, Danina65 !

„Komu doma v obýváku taky létala dne 6. 12.!!! dobře živená masařka?“ Určite sa nájdú šťastlivci, ktorí už dnes vítajú Jaro. Ostatní si budú musieť počkať, až jaro a slávik (nie Jaro Slávik) naozaj prídu, keď príde ich čas..

Další odpovědi
Klaproth

To je zajímavá hádanka. Bohužel, správnou odpověď neznám.

gecco

Vidíš – a proto já nemám adventní svíčky…
😉

zjentek

když už jsi u nádherné češtiny, mohla to bejt max. legrace ..sranda je v záchodě.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9-hBfiX9-Ms

ReHu

Tobě?

Emefej

Mně ne.

SteimlX

Mně

briketka10

Tedá Pumíku
Kaiser se Ti povedl !
„pan Masař“