Conduite

Poradíte, jak vyřešit komplikované setkání?

Něco mi říká, že toto téma tu muselo být už hodněkrát, já to mám ale trošku jiný, ne že bych nevěděl co s ní dělat venku, problém je jinde.
Seznámil jsem se se skvělým děvčetem na FB a hned jsme si padli do oka. Ujistil jsem se, že neni fake a pak jsem z ní tím klasickým způsobem vytáhnul informace (koníčky, oblíbený věci atd.). Že se mi líbí jsem ji řekl na rovinu a je to zřejmě z obou stran. Došlo to až k tomu, že jsme si domluvili setkání v reálu. Háček je v tom, že bydlí přes půlku republiky a je o 3 roky mladší (je mi 16). Takže v první řadě – má cenu se snažit a vůbec někam jezdit? A všichni víme, že vztahy na dálku nefungují. ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Ponechám stranou smysl budovat si vztahy s třináctkou, ale budiž. Já jsem to kdysi řešil v podobném případě tak, že jsme si domluvili rande na neutrálním místě – na půli cesty. Pokecali jsme si a každý odfrčel zpět domů. Už jsme si ani nenapsali. Realita je jiná, než FB.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no to je ten fejsbúk, my se dostali maximálně k hokám za humny, tak jsme todle nemuseli řešit > ale jinak 16 a 13 , nech to plavat …

zjentek

Můžeš to pojmout jako pěkný výlet. Pak tě nic nezamrzí.
Zároveň se dá předpokládat, že na to nebudeš mít čas, jelikož seš „na FB“.

luky.1986

Poslouchej hlas sveho srdicka:)))))

A ted vazne. Je to blbost.. Na druhou stranu muj kamarad, kteremu je dnes 33, chodil do svych 26 s holkou kdyz mu bylo 16 a ji 12:)) Pak se odstehovala do Italie a dala mu bodlo