Avatar uživatele
Conduite

Poradíte, jak vyřešit komplikované setkání?

Něco mi říká, že toto téma tu muselo být už hodněkrát, já to mám ale trošku jiný, ne že bych nevěděl co s ní dělat venku, problém je jinde.
Seznámil jsem se se skvělým děvčetem na FB a hned jsme si padli do oka. Ujistil jsem se, že neni fake a pak jsem z ní tím klasickým způsobem vytáhnul informace (koníčky, oblíbený věci atd.). Že se mi líbí jsem ji řekl na rovinu a je to zřejmě z obou stran. Došlo to až k tomu, že jsme si domluvili setkání v reálu. Háček je v tom, že bydlí přes půlku republiky a je o 3 roky mladší (je mi 16). Takže v první řadě – má cenu se snažit a vůbec někam jezdit? A všichni víme, že vztahy na dálku nefungují. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ponechám stranou smysl budovat si vztahy s třináctkou, ale budiž. Já jsem to kdysi řešil v podobném případě tak, že jsme si domluvili rande na neutrálním místě – na půli cesty. Pokecali jsme si a každý odfrčel zpět domů. Už jsme si ani nenapsali. Realita je jiná, než FB.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no to je ten fejsbúk, my se dostali maximálně k hokám za humny, tak jsme todle nemuseli řešit > ale jinak 16 a 13 , nech to plavat …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Můžeš to pojmout jako pěkný výlet. Pak tě nic nezamrzí.
Zároveň se dá předpokládat, že na to nebudeš mít čas, jelikož seš „na FB“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Poslouchej hlas sveho srdicka:)))))

A ted vazne. Je to blbost.. Na druhou stranu muj kamarad, kteremu je dnes 33, chodil do svych 26 s holkou kdyz mu bylo 16 a ji 12:)) Pak se odstehovala do Italie a dala mu bodlo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek