ixpektix

Kde koupit kompatibilní RAM do PC?

Potřebuji do svého PC dokoupit RAM paměť (2GB-4GB) na internetu jsem hledal ale marně nikde jsem žádnou nenašel. Nevíte kde by se dala nějaká koupit ?

Můj PC: HP PRO 3010 MT
Doplňuji:
opravdu mi PC příjme jakoukoliv DDR3 ?

Odpovědi
cochee

Ve zdroji máš specifikaci RAM pro svůj PC. Podpora 0,5, 1 a 2 GiB DDR3 pamětí, unbuffered non-ECC 1333 MHz, standardní 1,5 V a musí umět časování 9–9–9; možný dualkanál; maximální podpora desky tedy 8 GiB.

Zdroj: http://h20565­.www2.hp.com/por­tal/site/hpsc/tem­plate.PAGE/pu­blic/psi/perfor­mMaintDisplay/?sp4ts­.oid=4047665&s­pf_p.tpst=psi­ContentDispla­y&spf_p.prp_psi­ContentDispla­y=wsrp-navigationalSta­te%3DdocId%253Dem­r_na-c01924552-2%257CdocLoca­le%253Den_US&ja­vax.portlet.beg­CacheTok=com.vig­nette.cacheto­ken&javax.por­tlet.endCache­Tok=com.vignet­te.cachetoken

huxa

Hledej jakoukoliv 2GB DDR3 1333MHz.

arygnoc

po doplnení:
určite nie.

pokiaľ dávate viacej ramiek, musia byť totožné – teda pokiaľ tam už jednu máte, kupujte totožnú, prípadne starú vyberte a nahraďte novými.

pozor na konektory – rôzny výrobcovia používajú rôzne konektory! (viď napr. na https://www.go­ogle.cz/search?q=ram+pam­%C3%A4te+ddr&lr=lan­g_cs&safe=off&tbs=lr:lan­g_1cs&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=2y­raU4SsO4HZ0QXv­woCoAg&ved=0CAg­Q_AUoAQ&biw=1202&­bih=710 )

doporučujem fyzicky starú pamäť vybrať a s tou sa vybrať na nákupy, prípadne podľa toho i objednávať (teda podľa výrobcu hw) – s ohľadom n konektory.

:-Q