Pokročilý

Jak nainstalovat The Sims 2 ?

Dobrý den,stáhla jsem si The Sims 2 a nainstalovala.Na ploše se mi zobrazila ikonka jakože to tam mám nainstalované,ale když na ni kliknu tak se objeví tabulka ,kde je napsané ,,Tento program má známé problémy s kompatibilitou''.Stáhla jsem si i crack ,ale nevím jak to ,,přidat'' k té hře. Nevíte ,co s tím?

Odpovědi:

Zlatý

Odkážu tě na warez foru.

Trochu programuji a vím, že s craky jsou jen problémy a navíc jejich užití je NEZÁKONNÉ

Ty se tvoří tak, že se program dekompiluje a hledají se nějaké "záchytné" body jak přemostit nějakou ochranu pro "neplatiče" a záleží jak dobře je crack napsán a taky zda není v kódu někde skrytá nějaká "pojistka".

Problémy s kompatibilitou vznikli od Windows XP. První problémy měli aplikace, které neznaly bezpečnější NT jádro a byli psáno přímo na windows 9x, např. vyžadovali zápis do systémový adresřů, které nešlo udělat pod neadmistrátorským účtem nebo si ukládali konfguraci do těchto systémových adresářů (ve Windows 9x problém nebyl tam to šlo bez problémů - NT byli psány pro použití ve firmách, aby zaměstnanci nemohli nic instalovat)

Další zabezpečení přinášeli Visty a dnes Windows 7.

Můžeš se pokusit "emulovat" prostředí Windows XP ve virtuálním počítači ¨((XP Mode na stránce Microsoftu, ale musíš mít Windows 7 Profesional, Enterprise nebo Ultimate) nebo režim kompatibility že klikneš pravou myší na zástupce, dáš vlastnosti a karta kompatibilita a vybereš Windows XP.

Nejlepší bude hru koupit a pak by měl prodejce či výrobce - dle licence poskytnout technickou podporu.

Další problémy nastaly u Windows Vista, kde

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.