Pomelo74

Jak nainstalovat The Sims 2 ?

Dobrý den,stáhla jsem si The Sims 2 a nainstalovala.Na ploše se mi zobrazila ikonka jakože to tam mám nainstalované,ale když na ni kliknu tak se objeví tabulka ,kde je napsané ,,Tento program má známé problémy s kompatibilitou.Stáhla jsem si i crack ,ale nevím jak to ,,přidat k té hře. Nevíte ,co s tím?

Odpovědi
Michal Kole

Odkážu tě na warez foru.

Trochu programuji a vím, že s craky jsou jen problémy a navíc jejich užití je NEZÁKONNÉ

Ty se tvoří tak, že se program dekompiluje a hledají se nějaké „záchytné“ body jak přemostit nějakou ochranu pro „neplatiče“ a záleží jak dobře je crack napsán a taky zda není v kódu někde skrytá nějaká „pojistka“.

Problémy s kompatibilitou vznikli od Windows XP. První problémy měli aplikace, které neznaly bezpečnější NT jádro a byli psáno přímo na windows 9×, např. vyžadovali zápis do systémový adresřů, které nešlo udělat pod neadmistrátorským účtem nebo si ukládali konfguraci do těchto systémových adresářů (ve Windows 9× problém nebyl tam to šlo bez problémů – NT byli psány pro použití ve firmách, aby zaměstnanci nemohli nic instalovat)

Další zabezpečení přinášeli Visty a dnes Windows 7.

Můžeš se pokusit „emulovat“ prostředí Windows XP ve virtuálním počítači ¨((XP Mode na stránce Microsoftu, ale musíš mít Windows 7 Profesional, Enterprise nebo Ultimate) nebo režim kompatibility že klikneš pravou myší na zástupce, dáš vlastnosti a karta kompatibilita a vybereš Windows XP.

Nejlepší bude hru koupit a pak by měl prodejce či výrobce – dle licence poskytnout technickou podporu.

Další problémy nastaly u Windows Vista, kde