Avatar uživatele
Nechápavé

Kdyz si necham sestavit PC na czc.cz, oni mi to slozej a poslou, ja doma jen nainstaluju OS. Pujde to?

Kdyz si necham sestavit pc na czc.cz oni mi to slozej a poslou,ja doma jen nainstaluju os a pujde to??,nic jineho to nepotrebuje ??;);)

Sestaveni pc
Jak jako pohraje,dam tam os a jde to ne?;) ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Když si objednáš i OS (OEM) k základní desce, tak ti to nainstalují a provedou zahoření. Kvalita zapojení byla zatím dobrá – vyvázané a uklizené kabely. Doporučuji pro toho, kdo si s tím nechce hrát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zelí

Ano, složí ho tak, aby byl provozu schopný. Ale kvalita je prý značně proměnlivá, takže záleží, jak si s tím dotyčný pohraje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
já12345

Pokud máte vybrané komponenty v jejich e-shopu,melo by to být zdarma(teda to složení,s dopravou nevím)
zduraznuji,ze komponenty musi byt vbrane u nich.pokud byste mel vybranou zakladni desku dejme tomu u alzy,je vám složení u czc.cz k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

…„si necham sestavit pc na czc.cz oni mi to slozej a poslou,ja doma jen nainstaluju os a pujde to“…
No – upřímně řečeno – s takovýmto přístupem (a znalostmi) bych koupil celou sestavu včetně nainstalování OS (vše se zárukou)…
😉
Nic ve zlém…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek