Pokročilý

Kdyz si necham sestavit PC na czc.cz, oni mi to slozej a poslou, ja doma jen nainstaluju OS. Pujde to?

Kdyz si necham sestavit pc na czc.cz oni mi to slozej a poslou,ja doma jen nainstaluju os a pujde to??,nic jineho to nepotrebuje ??;);)

Sestaveni pc
Jak jako pohraje,dam tam os a jde to ne?;) ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Když si objednáš i OS (OEM) k základní desce, tak ti to nainstalují a provedou zahoření. Kvalita zapojení byla zatím dobrá - vyvázané a uklizené kabely. Doporučuji pro toho, kdo si s tím nechce hrát.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ano, složí ho tak, aby byl provozu schopný. Ale kvalita je prý značně proměnlivá, takže záleží, jak si s tím dotyčný pohraje.

Pokud máte vybrané komponenty v jejich e-shopu,melo by to být zdarma(teda to složení,s dopravou nevím)
zduraznuji,ze komponenty musi byt vbrane u nich.pokud byste mel vybranou zakladni desku dejme tomu u alzy,je vám složení u czc.cz k ničemu

Zlatý

..."si necham sestavit pc na czc.cz oni mi to slozej a poslou,ja doma jen nainstaluju os a pujde to"...
No - upřímně řečeno - s takovýmto přístupem (a znalostmi) bych koupil celou sestavu včetně nainstalování OS (vše se zárukou)...
;-)
Nic ve zlém...
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.